Kate Middleton navenek působí jako milá dáma. Zaměstnanci ale prozradili, jaké peklo jim dělá!


Kate Middleton a princ William jsou velmi oblíbeným a vyhledávaným párem britské královské rodiny. Dostat se k této dvojici blíže nebo pro ně pracovat, je snem mnoha lidí po celém světě.

Ale kdo by si myslel, že se si bude žít v královských službách jako na zámku, se velmi plete. Za dveřmi se skrývá jiná, údajně krutá tvář Kate!

Manželka prince Williama Kate je vždy perfektně upravená, rozdává úsměvy na všechny strany a je vidět, že si pozornost užívá. Není divu, že je miláčkem tisíců lidí.

Jenže zaměstnanci jejich honosného sídla v Anmer Hall jsou více než jiného názoru. Chování vévodkyně je nesnesitelné a drsné, že už dva lidé museli kvůli její neustálým příkazem a pravidlům odejít.

Sadie Rice (35) měla na starost zejména úklid, povlečení, nakupování a vaření. Vydržela u královského páru přes dva roky. Delší a více pracovat nezvládla kvůli chování vévodkyně.

Podle slov jejího bývalého kolegy byla Kate „příliš náročná.“ A to i přesto, že Sadie patřila k největším dříčům. Také neměla ani žádný vlastní život. A proto se rozhodla dát výpověď a neexistuje žádná možnost, že by své rozhodnutí změnila.

Pokračování na další straně