Kámoška mi řekla, jak se co nejrychleji zbavit oparů. Konečně něco, co funguje.


Opary jsou velmi časté onemocnění, které se bohužel šíří po celé lidské populaci všude na světě. Jedná se o nakažlivé onemocnění u kterého je fakt, že jste ho s největší pravděpodobností dostali tak, že jste byli v kontaktu s osobou, která opar má.

Nejvíce tímto velmi nepříjemným virovým onemocněním trpí evropské a severoamerické populace a dokonce v Austrálii tím trpí až 70% populace.

Je to možná ironické, nebo směšné, ale v 21. stolení stále nemáme přímo účinný lék na tento virus, který nám po tolik let znepříjemňuje život a hyzdí rty. Stále se ale provádí výzkum, který by měl přijít na to, jak se toho načisto zbavit.


Zatím se jim povedlo dosáhnout částečné úspěšnosti, ale nemůžou zaručit, že se odstraní virus uplně.

Vědci objevili již v roce 1979 spejiení i s Alzheimerovou nemocí. Tento virus může napadnout lipoproteiny, které mohou vést až k Alzheimerově chorobě.S novými a pokročilými výzkumy, které ukazují vazby mezi virem a dalšími velmi strašnými nemocemi, je moudré, že lidé postiženi oparem přijmou veškerá nezbytná opatření, aby se ho zbavili.

Spoustu lidí se rozhoduje mezi drahými léky a drahými mastičkami, které mohou nebo nemusí dočasně vyléčit opar, ale existují levné a efektivní přostředky, kterým se taky povede tento problém vyřešit. Jde o zubní pastu, což je produkt, který by při aplikaci v souladu s touto nemocí poskytla člověku chladivý účinek a uzdravující.

Pokyny pro aplikaci zubní pasty jsou následující: promytí postižené oblasti nejprve antibakteriálním činidlem, který je dezinfikuje z bakterií a bakterií. V zásadě je třeba postupovat podle těchto tří kroků: dezinfekce, dezinfekce a nakonec použití zubní pasty. V případě, že máte potíže s nalezením účinného antibakteriálního přípravku, použijte tyto masti, které obsahují alkohol.


Pak použijte zubní pastu a aplikujte ji na postižené místo. Jemně potřete, aby se dostala do kontaktu s oparem. U dětí nepoužívejte a nevštivte nejdřív lékaře.

Snažte se vyhýbat nadměrnému kontaktu s lidmi ( pusinkování, líbání ) Pokud se u vás vyskytnou nežádoucí účinky, obraťte se na svého lékaře.