K výrobě odstraňovače skvrn budete potřebovat pouze 3 věci a už nikdy nepoužijete nic jiného


Máte doma oblíbené tričko nebo svetr, věci, které nenosíte, protože je na nich skvrna, která nejde vyprat? Nebo jste na mateřské a máte doma „špindíra“, kterému musíte každé tři hodiny převlékat trička a body, protože bryndáček sloužil opět na dvě věci? Máme tu pro vás řešení.

V obchodech samozřejmě zakoupíte odstraňovače skvrn a v mnoha případech jste svůj boj vyhráli. Pokud jste již zkoušeli opravdu všechno a skvrna stále drží jako přilepená, vyzkoušejte si doma vyrobit vlastní čistič, případně ho ještě zkombinujte s bělidlem. Možná budete překvapeni a se skvrnami se nakonec rozloučíte.

sedacky-auto1


Tento malý zázrak mějte na poličce v koupelně aby vám byl kdykoliv k dispozici. Stačí ho nastříkat na skvrnu, vydrhnout starým zubním kartáčkem, počkat pár minut a skvrna by měla být pryč. Odstraníte jím mastnotu, fleky od jídla, ale i šmouhy od trávy a bláta. Navíc je vyroben ze šetrných ingrediencí, a pokud by někteří z vás pochybovali, jen se podívejte na složení svého odstraňovače skvrn, popřípadě na složení jiných čističů.

sedacky-auto2

Pokračování na další straně1
2
3