Jste ve znamení raka nebo někoho takového znáte? Máte štěstí. Podívejte se proč!


Rak je jedním z vodních znamení ve kterém se mísí citlivost s praktičností, miluje svou rodinu, teplo domova a jeho barva je fialová.

To a mnohem více nám o tomto znamení prozradí hvězdy. Máte ve svém životě co dočinění s Rakem? Tak pozorně čtěte.

Snad nejtypičtějšího vlastností lidí narozených ve znamení Raka je citlivost. Tito lidé opravdu překypují city, láskou, něhou, milují svou rodinu a domácí pohodu u rodinného krbu. Uvedené vlastnosti je však někdy brzdí v rozletu. Pokud jste tedy vášnivá cestovatelka a milujete dobrodružství, můžete mít problém přesvědčit Raka o tom, že i jinde než doma, je dobře. Pro Raky je specifický konzervativní charakter. Známé české pořekadlo o tom, že doma je stejně nejlépe, platí stoprocentně.

Citlivý, praktický i spořivý.

Mohlo by se zdát, že Rak je zasněný, pro praktický život až nepoužitelný člověk. Opak je pravdou. Jejich citovou založenost, totiž dokonale vyvažuje Rakovo praktické ladění. Rak totiž disponuje výborným analytickým myšlením, orientací v praktických úlohách a někdy až matematickou přesností. Není tedy divu, že právě lidé narození v tomto znamení umí výborně hospodařit s penězi, spořit a chytře investovat.

 

 

Láska? Věrná a něžná

Raci si opravdu zakládají na dobrých vztazích s přáteli a rodinou. Právě to, aby byli obklopeni svými milovanými, je pro ně to nejdůležitější. Problém nastane, když přemíra citů proudícího od Raka není opětována z druhé strany. Pak se jeho dvoření může zdát trochu „dolézavé“ a otravné. Když se však zdaří a láska je opětována, na Rakovu věrnost se můžete spolehnout.
I v sexuálním životě Raků, má něha své místo. Ženy milují mazlení, hlazení a vyžadují neustálý kontakt. Obě pohlaví potřebují být ve vztahu neustále podporovány a chváleny, obzvláště ženy totiž často trpí nejistotou.

Rak si ve vztazích dobře rozumí s ostatními vodními znameními, oporu však najdou i u Panny, či Býka. Spojení s horkokrevným Štírem je naopak velmi rizikové. Tak poslechněte hvězdy a vybírejte dobře.1346354259_73687