Jíme jedy! Nabízíme vám návod jak odlišit GMO rajčata pouze ve dvou jednoduchých krocích!


Ovoce a zelenina by měly být základním pilířem každého stravovacího plánu. Obsahují velké množství vitamínů, které jsou potřebné pro naše zdraví. Odborníci na zdraví a jiní profesionálové v této oblasti říkají, že v naší stravě by se měly nacházet tyto dary matky přírody co v největším množství.

Nicméně jsou zde rostoucí obavy ohledně původu ovoce a zeleniny na našem trhu. Otázka, jak moc jsou prospěšné pro naše tělo, je kladena více a více. Náš trh je přesycen s GMO produkty a jak můžeme vědět jestli jsou zdravé nebo ne?

Vezměme si například rajčata. Víte bez problémů rozlišit běžnou rajče od té geneticky modifikované? Je tu pár těch, kteří to vědí.

Několik těch, které to nezajímá a ostatní to nevědí. Tato informace je velmi závažná a my jsme se rozhodli ukázat vám, jak identifikovat GMO produkty a jak vybírat potraviny rozumně.

Pokud vám záleží na vašem zdraví a na zdraví vaší rodiny, měli byste zbystřit pozornost.

rajcata1

Jsou GMO potraviny bezpečné?

Pokud přijde řeč na GMO, všude se setkáte se dvěma rozdílnými názory. Na jedné straně jsou potravní magnáti a jejich vědci, kteří tvrdí, že geneticky upravované potraviny jsou naprosto bezpečné a neměly by být považovány za toxické nebo dokonce zakázané.

Na druhou stranu máme důkazy, které takové potraviny řadí k toxickým a pro člověka nebezpečným.

 

Pokračování článku na další straně1
2