Jestli jste ze všeho unavení, tak si přečtěte toto


Odhalili jsme článek, který pomáhá bojovat s únavou. Doporučujeme, abyste se zhluboka nadechli a přečetli jej.

„Vím, jak je to unavené – nejen ve fyzické rovině.
Svět, ve kterém žijeme, je vyčerpávající. Je to nevděčný. Sotva se to obohacuje. Jsme unaveni, protože žijeme v něm tak, jak žijeme. Jsme unaveni láskou, pečováním a dáváním něco světu, který nikdy nic nevrací. Jsme unaveni investováním našeho úsilí do neurčitých výsledků. Jsme unaveni nejistotou. Unavená šedá barva všude.

Vím, že svět ne vždy miloval s vámi a že jste tolikrát ztratil. Vím, že máte pocit beznaděje, prosím, zkuste to prosím znovu.

Protože pravda je, že jsme všichni unavení. Každý z nás. Od určitého věku jsme všichni jen armádou zlomených srdcí a bolestivých duší. Jsme unavení z toho, kde jsme, ale současně máme strach z toho, abychom znovu začali. Musíme riskovat, ale obáváme se, že se na to podíváme všude kolem nás. Konec konců, kolikrát budeme moci začít znovu?

Všichni si myslíme, že jsme tak vyčerpaní sami. Ale pravdou je, že jsme unaveni z každého z nás – unaveni z hrou života, který hrajeme, a z podvodu, který říkáme. Nechceme být špatní, ale nechceme hrát slušně. Obáváme se, protože si nejsme jisti, co dělá naše rozhodnutí.

Vím, že jste byl vzrušen nad budoucností, ale nyní se zdá, že jste unaveni a plní beznaděje. Ale tady se ptám, jestli se chcete vzdát. Dej si další pokus. Vím, že jste z minulých pokusů unaveni a věděli jste, že jste na konci svou silou, ale opravdu se nevzdáte. Vaše síla je opravdu nekonečná. Několik pádů vás nemůže odradit.

Jsme všichni odolnější, než si myslíme, a to je nesporná pravda. Tam, kde je více lásky, jsme schopni dát více naděje. Chceme okamžité výsledky a pokud nevidíme žádné výsledky, vzdáme se. Nechali jsme vyčerpání zastavit. Stáváme se frustrovanými nedostatkem zpětné vazby a předpokladem vzdát se. Konec!

Některé části života mlčí. Stává se jim pomalu. Přichází k nim kvůli malé, ale pečlivě vybrané volbě, kterou děláme každý den, který nás přemění na lepší verzi sebe sama.

Když jste unaveni, jděte pomalu. Jděte tiše. Nechoď. Ale nezastavujte. Jste unaveni ze všech těchto důvodů. Jste unaveni, protože máte právo být. Jste unaveni, protože jste provedli změny, které jsou vyčerpávající a to je jen náznak, jít dál. Jste unaveni, protože stále rostete. Jednoho dne vám váš růst nabídne cestu k omlazení, které budete potřebovat. “