Jen 1 ingredience Tvoje vlasy zachrání a obnoví!


Hovoříme-li o vlasech, tak jedna z nejúspěšnějších a nejčastěji používaná složka v kosmetice je ricinový olej. Je považována za přírodní lék pro vlasy: řeší různé infekce a lupy, kožní problémy jako jsou skvrny, akné a pupínky. Když je aplikujete do pokožky hlavy zrychlí vám krevní oběh a vlasové folikuly zajistí lepší růst vlasů. Pokud správně vyživujete vlasy, tak vlákno bude silnější, pružnější a odolnější. Vaše vlasy budou stoupat rychleji aniž by se nalomilo.

Pokud vám vypadávají vlasy tak ricinový olej Vám může udržet tyto problémy pod kontrolou. Příčinou vašich problémů jsou bakterie a houbová infekce. V ricinovém oleji se nachazejí kyseliny které snižují infekce a pozitivně působí na prostředí vlasů pro jejich vývoj. Vaše vlasy se stanou silnější, hladší, lesklejší a díky vitaminu E, bílkovinám a omega 6 mastných kyselinám. To vše obsahuje ricinový olej. Olej bude také léčit a je to úžasné mazivo které brání vlasům aby se zauzlili.

Oddělíte vlasy na dvě stejné části. Nechte ohřát trochu ricinového oleje a poté aplikujte na pokožku hlavy a kořínky. Krouživými pohyby rozšíříte lépe olej na pokožku. Nechte ho působit půl hodinu, hodinu nebo celou noc.
Na konci vlasy dobře umyjte šamponem.

Každý týden používejte tuto masku po dobu jednoho měsíce, dokud jste schopna vidět první výsledky. V případě pokud vám ricinový olej smrdí, smíchejte ho s olejem z hroznových semínek nebo olivovým olejem.

OBRÁZKY KE ČLÁNKU ➔