Úvod RADY A TIPY Do života Jedna chyba v autě a může vás to stát váš život. Jakou...

Jedna chyba v autě a může vás to stát váš život. Jakou chybu, bychom neměli v autě udělat?


Každý den kdy si sednete za volant a zapnete motor, měli byste zpozornět neboť něčím si právě dokážete ohrozit vaše zdraví. Nyní se možná ptáte sami sebe proč a čím?

Necháváte své auto skoro pořád zavřené a to znamená, že i vaše okna jsou uzavřeny. Takže pokud ho necháte dost dlouhou dobu venku ve stínu, může se stát, že uvnitř se bude nacházet 400-800 mg benzenu. Ale pokud ho necháte na slunci (při teplotě vyšší než 16 stupňů, hladina benzenu může vyšplhat až na 2000-4000 mg, což je 40-krát vyšší hranice.

Pokud si do toho auta sednete a necháte si okna zavřená, tu hladinu benzenu pravděpodobně vdechnete a to vám může způsobit otrávení ledvin, jater nebo problémy s kostmi. Takže vám doporučujeme nejprve otevřít trošku okna v autě, předtím než pusťte svou klimatizaci.

Medicínské vysvětlení:

Předtím než si začnete ochlazovat vzduch klimatizací, musíte si uvědomit, že si ohříváte nebo chladíte benzen, jed který způsobuje mnohé nemoci. Takže pokud sedíte s klimatizací, ten zápach si ani nevšimnete, doporučujeme vám otevřít na pár minut okno a dostat chladný vzduch dovnitř dříve než nastartujete své auto. Pokud si chcete chránit svůj život od jedů, je třeba abyste si zvykli větrat ve svém autě, protože výsledky mohou být katastrofální.
loading...

Kam dál?