Japonský test osobnosti: Sevření pěsti, o Vás prozrazuje mnohem víc, než si myslíte!


Východní kultura a celkově i nátura je pro nás Evropany vcelku zajímavá a vždy si rádi přečteme nějakou zajímavost i z těchto zemí.


Dnes tu máme článek, který se k nám dostal z Japonska a týká se naší osobnosti. Věděli jste, že to, jak sevřete pěst o vás může říci velmi mnoho. Toto je samurajské čtení osobnosti, které vám přinese o sobě nové poznatky.

Kobushi Shindan v doslovném překladu znamená „analýza pěstí“ a jedná se o způsob, kde se dá osobnost člověka docela dobře odhalit na základě sevření ruky v pěst.

Nejčastěji jsou asi tyto tři způsoby.

Když se palec opírá o prostředník

pest-test1

Tento způsob sevření pěsti o vás říká, že jste velmi milá a starostlivá osůbka, která miluje společnost ostatních lidí a je v kolektivu velmi oblíbená. Jste velmi originální a kreativní bytost, ale máte rádi svůj zažitý způsob života. Do nových věcí se velmi nehrne. Vaše rodina a přátelé vás vždy rádi a ochotně podpoří, když o to požádáte a bojíte se, že selžete.

 

 

Když dáváme palec na ukazováček

pest-test2

Jste osobnost, která se ráda prezentuje tím, že má navrch. Často na své okolí působíte jako „šéf“, ale ve svém nitru máte srdce obměkčeno. Jste silná a stabilní osobnost, která dbá na bezpečnost sebe a své rodiny. Jste velmi pracovitá osobou, ale hlavou občas létáte v oblacích. Máte velmi živé sny a někdy jste rádi středem pozornosti. Máte však i chvíle, kdy jste sami a doslova to užíváte.

Když palec schováváme pod prsty

pest-test3

Jste velmi citlivá a kreativní osoba. Po celý život vás převádějí silné emoce, které se nebojíte ukázat. Ke svým blízkým máte velmi blízko a vládne mezi vámi velmi silné pouto. Jste velmi mírumilovné a pečlivé, konfliktům se vyhýbáte.

Tak co? Sedí to i na vás? Na mě například ano a myslím si, že je to velmi zajímavé. Samurajové prostě vědí jak na to.