Úvod ZE ŽIVOTA Testy Jaké jsou ženy podle znamení zvěrokruhu? Které znamení jsou nejlepší manželky a...

Jaké jsou ženy podle znamení zvěrokruhu? Které znamení jsou nejlepší manželky a matky, a které pro muže znamenají nebezpečí?


Ženy jsou pro muže od nepaměti muže. Bohužel, některé i nočními můrami. Většinou se na noční můru změní po opakovaných partnerských neshodách, případně po zkrachovalém vztahu.

Říká se, že za vším hledej ženu. V tom případě platí, že některé věci se ale ovlivnit nedají. A tak jsou některé partnerky problémové a v podstatě za to ani nemohou. Tipnete si, na které příčce bude to vaše znamení?

zenywoman-and-man

Nejlepší manželka, partnerka, matka, společnice. Jedno je ale jisté, bude to žena. To, zda jsme v partnerství snesitelné, nebo by se nás naši muži nejraději zbavili, ovlivňuje mnoho faktorů. Jedním z nich je i to, v jakém znamení jsme se narodili. Tento žebříček odhalí, která žena je podle zvěrokruhu ta nejlepší partnerka a, naopak, při které je třeba být ostražitý.

# 12 Štír

Ženy ve znamení štíra jsou zpravidla pro muže ty nejpřitažlivější, protože kromě toho, že jsou přirozeně inteligentní, jsou většinou i krásné a podmanivé bytosti. Muž, který padne do léčky takové ženy, je však předurčen k věčnému otroctví. Šťírky si svého muže omotají kolem prstu a donutí ho trpět všechny její vrtochy. Nebude existovat slovíčko „ne“, neudělám, nepřinesu či nech mě na pokoji. Podle znamení zvěrokruhu jsou Šťírky ty nejhorší ženy a partnerky na světě.

zeny1-1

 

 

# 11 Ryby

Ženy narozené ve znamení ryb jsou zpravidla velmi atraktivní, ale i náladové. Pokud bude mít ryba náladu dobrou, můžete počítat s příjemně stráveným večerem. Pokud ji bude mít špatnou, raději se k ní nepřibližujte. Ryby jsou často přirovnávány k kočkám nebo liškám. Dělají jen to, co jim vyhovuje a donutí své okolí dělat totéž. Přesto, pokud se muž zamiluje do ženy ve znamení ryb, má předem prohraný boj. Většinou si je tyto ženy celkem omotají kolem prstu a svou povahou jejich donutí být na nich závislými.

zeny2-1

# 10 Lev

Levice jsou ty nejdravější ženy a největší bojovnice. Málokterý muž si lvici získá při prvním setkání. Lákají muže svou nedostupností a povýšeností. Muži jim leží u nohou a nejraději by jim nosili nejkrásnější dary světa, jenže i toho se bojí, protože lvice se nenechá koupit. Dravec, jehož k sobě pustí, bude mít o kořenitý život postaráno. Říká se však, že pokud ženě ve znamení lva zkrachuje manželství, zůstane z jejích živočišné dravosti už jen bídná kopie.

zeny3-1

 

 

# 9 Střelec

Ženy narozené ve znamení střelce jsou absolutně ďábelské. Střelci jsou obecně mimořádně aktivní lidé a co si smyslu, to i dosáhnou. To platí i u žen a v jejich partnerském životě. Pokud si muž vezme za ženu střelkyně, pak se bude muset smířit s tím, že bude tak, jak řekne ona. Střelci neznají kompromisy a tak se nikomu, a zejména jejich protějškům, nevyplatí protiřečit. Mohl byste to hořce litovat.

zeny4-1

# 8 Blíženci

Ženy ve znamení blížence jsou ty nejnebezpečnější, protože blíženci vidí do duše druhých lidí a dokážou jejich dokonale prokouknout. Za krátký čas poznají všechny vaše tajné zákoutí a nebude jim o vás skryté nic, co by sami nechtěli. Ženy ve znamení blížence přesně vědí, jaký je jejich manžel ve skutečnosti a dokážou rozpoznat i nejcitlivější záležitosti. Blíženkyně nikdy nelžete a nic nezatajujte. Okamžitě budou vědět, že něco není v pořádku a budou to z vás táhnout tak dlouho, dokud nepotlačíte i poslední vzlyk. Jestřábí pohled těchto rozdvojené bytostí má sílu ohně, rychlost větru a průzračnost vody.

zeny5-1

 

 

# 7 Beran

O ženách ve znamení berana se mluví jako o zajímavých bytostech, protože oplývají takovým sebevědomím, o jakém ostatní znamení mohou jen snít. Přesto jim chybí velká dávka sebekritiky a proto jsou pro muže tak nebezpečné, tak snadno manipulovatelné. Převychovat muže nedokáže taková žena tak rychle jako předešlé znamení, ale dříve či později se jí to alespoň zčásti podaří. Muži by si měli při těchto ženách začít preventivní dávat pozor, aby jejich manželky nedostaly do trapných situací.

zeny6-1

# 6 Váhy

Váhy jsou zpravidla perfektní manželky, protože jsou velmi rodinně založené. Nesnaží se muže omotat a ani jejich nenutí tančit tak, jak budou ony pískat. Naopak, na svou stranu jejich dostávají svými dovednostmi, kterým odolá jen málokterý chlap – kuchyní a ložnicí. Mnozí muži, kteří mají za manželky váhy, si pochvalují, že takové ženy jsou jako sen. Ale jen dokud jim nezabrnkáte na nervy. Pak se připravte na nekonečný příliv hněvu, který když zvládnete, nastane opět období jara.

zeny7-1

 

 

# 5 Panna

Perfektní společnice, přítelkyně, matka, sestra, kolegyně. S touto ženou se dá o všem popovídat a poradí vám i v tom, o čem netušíte, že by někdo někdy mohl něco vědět. Panny jsou přesvědčeny o své pravdě a také svého partnera budou o ní přesvědčovat tolik, až nakonec uvěří i tomu, že vypadá jako svalnatý Arnold. Muži žijící s pannami se dívají jen jedním směrem. Přesně tím, kterým i jejich manželka. Neodvážil se jí odporovat, ale ne proto, že by se báli. Jednoduše jsou přesvědčeni o tom, že jejich polovička to myslí dobře a proto je to tak správně. Manželé panen se cítí být vůdci. Jejich manželky jim dávají neuvěřitelné sebevědomí. Ve skutečnosti však panny za své partnery přebírají všechny úkoly a muži o tom ani nevědí.

zeny8-1

# 4 Býk

Ženy ve znamení býka jsou bojovné bytosti. Avšak v takovém smyslu, že samy před sebou neustoupí, pokud nedosáhnou svého cíle. Nebudou to prezentovat navenek, protože jsou dostatečně moudré na to, aby dopustili, že je někdo prokoukne. Ze svého partnera udělají úspěšného muže. Ten si sice časem uvědomí, že z jeho života se jaksi vytratila radost, ale nikdy nepřijde na to, proč. V krátkosti – ženy ve znamení býka jsou vyhovující partnerky proto, že vědí úřadovat na mnoha frontách tak, aby to nikdo neprokoukl. Proto mají zpravidla zdařilé vztahy a jejich muži jejich navzdory všemu ostatnímu nadevše milují.

zeny9-1

 

 

# 3 Kozoroh

Ženy ve znamení kozoroha si pro sebe vybírají jen to nejlepší. Díky uvědomění si vlastní hodnoty jsou přesvědčeny, že si zaslouží jen absolutní diamant. Samozřejmě, dříve či později poznají, zda jejich muž pouze působí jako diamant, nebo jím i opravdu je, ale nic to nemění na tom, že ze své situace vytěží to nejlepší a také své myšlení přeorientuje tak, aby byly spokojeny. Manželé žen ve znamení kozoroha jsou šťastní, protože i jejich manželky jsou šťastné. A zároveň jim nechybí ženská éterickosť, proto je muži do smrti považují za nádherné bytosti, které patří výhradně jim.

zeny10-1

# 2 Vodnář

Vzdušné a něžné ženy hledejte mezi Vodnářky. V mládí jsou snem každého pošetilého mladíka, ale nikdy ho neomrzí, protože celý život je budou muset dobývat a přesvědčovat, že oni za to stojí. Tyto ženy žádného muže nepřetvařuje. Jejich život je jen radost a zábava a oni se donekonečna těší z namlouvání svých manželů. Taková radost je však dvojnásobná. Muž se při Vodnářky cítí věčně jako muži a ženy zase jako dobývání princeznami. Téměř bezproblémové vztahy!

zeny11-1

 

 

# 1 Rak

Račice vyhráli první místo v boji o nejlepší partnerku podle zvěrokruhu. Je to proto, že jsou chytré, krásné, jsou i hospodyně i milenky. Zbožňují manželových příbuzných, nikdy nereptejte a proto se alespoň zpočátku stávají snem každého muže. Po čase je však realita jiná, ale protože račice jsou od přírody submisivní, manželé si s nimi vždy bez větších problémů poradí.

zeny12-1

My jsme se ve vlastních znameních celkem našli a musíme přiznat, že jako s manželkami a partnerkami je s námi někdy vyjít velmi náročné. Každou srandu však třeba brát s nadhledem a dávkou sebeironie. Jak jste na tom vy? Dejte nám vědět v komentářích.
loading...

Kam dál?