Jaká je nejvhodnější barva do interiéru podle vašeho znamení zvěrokruhu? Tady zjistíte, která je vám nejbližší


Nikdy jsem neměla ráda zelené stěny. Vzpomínám si, jak nepohodlně jsem se cítila ve třídě, kde jsme mívali kdysi chemii. Ten „toxický“ odstín mě vždycky tak trochu znervózňoval a po 15 minutách jsem se už vůbec nedokázala soustředit, protože jsem se prostě cítila nepříjemně. Barvy dokážou hodně.

Mnoho s nimi můžete pokazit, ale prostor dokážete také oživit. Lidé i nálady se mění, ale znamení zvěrokruhu se nemění.

Budete možná překvapeni, ale i barva vašich stěn ovlivňuje vaši náladu, zdraví a dokonce i to, jak okolní svět vnímáte. Proto byste k volbě barev měli přistupovat zodpovědně. My jsme pro vás vybrali barvy vhodné pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Trefili jsme se do vašeho vkusu?

Beran – odstíny růžové

nabytek-zverokruh1

Mnoho lidí si myslí, že růžová barva patří do dětského pokoje. Tato barva je však opravdu jedinečná. Stačí zvolit ten správný odstín a jas. Pro dynamického člověka narozeného ve znamení Beran je tato barva jakousi záchranou, a to zejména tehdy, když je v teplých odstínech. Potěšit se také může odstínem žluté a oranžové.

Býk – černá

nabytek-zverokruh2

Neříkám, že byste si měli dát do bytu černé stěny. Býk je však tvrdohlavý a má jasný postoj k životu. Bránit se bude až dokonce, a to zuby i nehty. Černé prvky v interiéru jsou pro Býka ideální volbou a pomáhají mu vyrovnávat nálady. Nemusí se jednat však čistě jen o černou. I kombinace tmavě hnědé a béžové může být velmi okouzlující.

Další znamení na další straně1
2
3
4
5
6