Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Jak vypadají ti, kteří platí slovenským dívkám dovolené v Monaku nebo Dubaji..

Jak vypadají ti, kteří platí slovenským dívkám dovolené v Monaku nebo Dubaji..


Sociální sítě nám diktují své pravidla chování. Na Instagramu většina uživatelů získává účty mladých dívek, které neváhají vystavovat své polonahé fotografie na pozadí tropických zemí v prestižních střediscích.

Miliony žen z celého světa závistivě vzdychají při pohledu na tyto fotografie, ale málokterá se zamyslí, co stojí tato nádhera a kdo vlastně platí všechny tyto dovolené do exotických zemí.

1

 

 

Ve skutečnosti se ti, kteří platí těmto kráskám báječné prázdniny, na žádné fotografii na Instagramu nevyskytují. A to jen proto, že jsou ženatí nebo mají další milenky, které věří ve svou jedinečnost.

2-1

Nechceme zklamat mladé krásky, které sní o pohádkové cestě na nejlepší tropickou pláž a do nejdražších nákupních center světa, ale do takového života spadají tito fešáci.

3

Samozřejmě, že jich nemusí být 5, a obecně to mohou být jiní muži, ale 99 ze 100 bohatých mužů, sponzorují život mladých krásek tzv. tatínkové.

 

 

Je to dohoda. Zabezpečení starší muži dlouhá léta tvrdě pracovali, aby získali kapitál a nyní si díky tomu kupují mládí a krásu jejich společnic. Krásné dívky si to přece zaslouží. Vždyť na to, aby tohoto dosáhli, museli celé hodiny tvrdě dřít v posilovně a podstoupili množství kosmetických procedur, a nyní za to chtějí být odměněny.

Každý má právo zvolit si svou cestu životem. Takže, když se budete příště se závistí dívat na fotografie dívek, zamyslete se nad tím, zda jim celou situaci opravdu závidíte.

4