Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Jak vypadá dítě, které v životě nepožilo ani gram cukru? Přečtěte si...

Jak vypadá dítě, které v životě nepožilo ani gram cukru? Přečtěte si tento neuvěřitelný článek!


Dnes je tolik cukru a zpracovaných ingrediencí kolem nás, že je těžké se jim vyhnout. Nicméně, se správným množstvím úsilí a znalostí, můžete jíst úplně zdravě – stejně jako dítě Grace.


Grace Cooper je dva a půl roku stará holčička, která nikdy v životě nezkonzumovala ani gram zpracovaného cukru. V dnešní době je opravdu pozoruhodné, že rodiče dokázali Grace udržet daleko od zpracovaných cukrů, protože v současnosti je skrytý téměř všude.

Například studie provedená společností reuters.com uvedla, že nalezly stopové množství potenciálně nebezpečných chemikálií v předních produktech pro děti. Bylo nalezeno množství melaminu v dětském jídle, přičemž melamin je chemikálie používaná k výrobě plastů. I přesto byla opravdu nalezena v jednom typu dětské výživy prodávané ve Spojených státech. Nicméně v Číně bylo mnoho dětí, které byly buď nemocné, nebo zemřely z chemicky znečištěného dětského vzorce. Samozřejmě, že je v každém případě lepší kojit!

Dítě však stárne, jak tedy postupovat dále?

A-Kid-Who-Has-Never-Eaten-A-Gram-Of-Sugar-5

 

 

Výrobky pro kojence na trhu v dnešní době prohlašují, že jsou organické, zdravé a 100% z ovoce nebo zeleniny. Ale ve skutečnosti jsou více opakem. Některé přední dětské pokrmy jsou naplněny konzervanty a zpracovaným cukrem. Jsou tak pro Vaše dítě nezdravé a vždycky je lepší, když krmíte své dítě jídlem připraveného doma. Přestože to trvá trochu déle a je to o něco dražší, stojí to za to v dlouhodobém horizontu pro Vaše dítě. Berte si proto z Grace Cooper příklad!

Shan, maminka Grace říkala, že jakmile bude Grace dostatečně stará, aby pochopila, proč Shan tyto potraviny nemá ráda, dá jí možnost si vybrat, zda zůstat ve stravě nebo ne. „Pokud sní kousek chlebu, nebudu mít zármutek,“ řekla Shan Daily Mail, když dívka měla jen 13 měsíců. Chystá se jít na párty pro děti a jíst, co tam bude k mání. Nikdy nebudu Grace říkat: „Na této párty nemůžeš jíst nic, ale já jsem ti něco zabalila, tady to máš.“

Strava, kterou Grace konzumuje, vylučuje všechna zrna, mléčné výrobky, cukr a vše zpracované. Tato strava je extrémně bohatá na živiny, a tudíž je zodpovědná za její oslnivou pleť a železo za imunitní systém.

A-Kid-Who-Has-Never-Eaten-A-Gram-Of-Sugar-6A-Kid-Who-Has-Never-Eaten-A-Gram-Of-Sugar-7
Kam dál?