Úvod DOMÁCNOST Jak vyčistit zaschlé kapky na dveřích sprchového koutu a na skle? Naprosto...

Jak vyčistit zaschlé kapky na dveřích sprchového koutu a na skle? Naprosto jednoduché


Jak si vyrobit vlastní a domácí odstraňovač skvrn na zaschlé kapky na skle a né jenom na ně? Potřebujete pouze 2 ingredience abyste ho vyrobili, tak to poďme zkusit? Někteří lidé mají problém odstranit přebytečné skvrny kvůli tvrdé vodě, kterou mají doma a změkčovač vody nemusí vždy pomoci, nikdy to nebude dokonalé. Jestli jste zkoušely veškerou chemii z krámu, ale nepodařilo se vám to. Co kdyby jsme vám řekli, že budete potřebovat Coca-Colu a Vodku?

ingredience:
Coca Cola
vodka

Ano, Coca cola a Vodka. Neuděláte si z toho míchaný drink ale užitečný a efektivní odstraňovač skvrn! Možná jste již četli, jak pozitivní čistí Coca-Cola a Vodka, tak proč to nezkusit najednou? Nalijte si tedy poměr 1: 1 a vložte to do nějakého prázdného rozprašovače.

Jak ho použít?
Pomocí této směsi odstraníte skvrny z nejhorší tvrdé vody! Nechte to působit na postižená místa. Neotírejte to několik minut. Pak si všimnete, že tvrdá voda se začne rozbíjet. Musíte počkat, až se směs usuší. Možná skvrna nepůjde dolů po prvním pokusu, tak se budete muset více snažit. Nechte to nanést několikrát na povrchu po době 1 hodiny. Takže, proč utrácet peníze na drahé čistící prostředky, které nemají efekt? Prostě si umixujte Colu a Vodku a můžete jít!

 

 

 
loading...

Kam dál?