Úvod KRÁSA A MÓDA Jak si rychle a jednoduše odstranit ochlupení navždy?

Jak si rychle a jednoduše odstranit ochlupení navždy?


Tohle je problém, který by chtěl každý rychle vyřešit. Nežádoucí ochlupení trápí stále větší množství žen po celém světě. Samozřejmě, existují různé drahé, kosmetické procedury, které dokáží tento problém vyřešit, ale my vám prozradíme přírodní metody, kterými odstraníte chloupky stejně účinně. Můžete to zkusit hned doma.

Co budete potřebovat?

  • citronová šťáva
  • mouka
  • med
  • voda

Jaký je postup?

V misce smíchejte jednu čajovou lžičku čerstvé citronové šťávy, 2 lžíce mouky a 1 lžíci medu. Do celé směsi přidejte trochu vody a míchejte, dokud nedostanete hustou, lepkavou pastu.

Jak pastu používat?

Vytvořenou pastu aplikujte rovnoměrně na tvář (na ta místa, která chcete zbavit chloupků), nechte 5 minut působit a poté opláchněte vodou. Pravidelné používání této směsi vám pomůže zbavit se nežádoucího ochlupení a vaše pokožka zůstane jemná a hebká na dotek.
Tohle je problém, který by chtěl každý rychle vyřešit. Nežádoucí ochlupení trápí stále větší množství žen po celém světě. Samozřejmě, existují různé drahé, kosmetické procedury, které dokáží tento problém vyřešit, ale my vám prozradíme přírodní metody, kterými odstraníte chloupky stejně účinně. Můžete to zkusit hned doma.
loading...

Kam dál?