Jak si přirozenou cestou vyléčit ochablé víčka? Výsledky vás ohromí! Toto můžete dělat doma i vy


Povislá víčka umí být skutečně nepříjemné, make-up kvůli ním na pokožce vypadá neatraktivní a zbytečně přidávají člověku na věku.

Obecně jsou povislá víčka přirozeným důsledkem stárnutí, ale mohou být způsobeny také poraněním v této oblasti, poškozením nervů nebo jiným onemocněním.

Jedním z nejlepších přírodních léčiv na tento problém jsou vajíčka, které byli využívané hlavně jako výrobky pro péči o krásu.

Vajíčka jsou běžně používané při zbavování se jizev, předcházejí akné a černým tečkám. Svoje místo si našli krom toho i v maskách na vlasy, jako hydratační masky na tvář nebo při zpevňování očního okolí.

Máme tu pro vás návod jak na to.

 

 
Důkladně si vyčistěte tvář, odstraňte make-up a vysušte. Oddělte žloutek od bílku a použijte vatový tampón pro nanesení vaječného bílku na tvář. Dělejte to opatrně, aby jste zabránili styku
bílku s očima. Nechejte je zavřené až úplně bílek zaschne. Potom si opláchněte tvář vlažnou vodou a vysušte jí do utěrky.

Tuto kůru můžete praktikovat každý den a výsledek se dostaví za pár dnů! V následujícím videu uvidíte cviky, které vám taktéž pomůžou s tímto problémem.