Jak si ochráníte dům od závisti a vyhnete se konfliktům v rodině? S těmito tipy se vám bude žít lépe. Funguje v každé domácnosti


Stává se vám, že se doma často hádáte s partnerem či jinými členy rodiny? Důvodem může být nahromadění špatné energie ve vašem příbytku. Jak se před tím ochránit a vyhnout se tak problémům? Nabízíme několik tipů!

Závist druhých lidí dokáže narušit štěstí vás i vaší rodiny a přinést vám do života nepříjemné překážky. V dnešní době je složité ochránit se před negativní energií jiných lidí, kteří ji přinesou až k vám domů.

rodina1

 

 
V první řadě je nutné pravidelné očištění domu od negativní energie. Budete potřebovat trochu svěcené vody, kostelní svíčku a bylinky (estragon, meduňka a vysušené lupínky růže). Toto čištění je třeba provádět v 19. lunárním dni každého měsíce. Nejdříve se ujistěte, že máte všude pořádek a čistotu. Svěcenou vodu smíchejte s čistou. Procházejte se po domě ve směru hodinových ručiček od dveří ke dveřím a pokropte všechny úhly v místnostech.

Následně si zapalte svíčku, procházejte se s ní stejným směrem po každém pokoji a zastavte se při každém rohu. Tam, kde bude svíčka praskat nebo kouřit, se koncentruje negativní energie. Svíčku si položte do misky nebo na talířek ve kterém je sůl, aby mohla dohořet až do konce. Zbytek svíčky s použitou solí zabalte do hadříku a nechte doma následující 3 dny.

rodina2

 

 
Místa s negativní energií je třeba očistit dodatečně. K tomu si podle stejné měřítka připravte estragon, meduňku a lupínky růží. Vezměte ze směsi a po špetce posypte ta místa, kde se ze svíčky kouřilo nebo praskala. O tři dny později vyhoďte utěrku, v níž je zabalen zbytek svíčky se solí. Udělejte tak co nejdále od vašeho příbytku.

Zvláštní pozornost byste měli věnovat i zrcadlům. Je třeba připomenout, že po návštěvě negativně naladěného člověka plného závisti, byste se měli pustit ihned do práce. Zvláště intenzivně negativní energie se dokáže nahromadit v zrcadlech. Vezměte si svěcenou vodu, a potřete jí všechny zrcadla ve vaší domácnosti. Tento jednoduchý čin vám navrátí všechny pozitivní myšlenky a přání do vaší rodiny.

Jak se vyhnout konfliktům v rodině?

rodina3

Pokud máte časté neshody v rodině, měli byste zharmonizovat svůj prostor. Využijte k tomu pár předmětů které máte u sebe doma. Umístěte u postele dvě vázy s širokým dnem a úzkým hrdlem. Budete mít tak možnost vyvážit své osobní vztahy. Dvě stejné kulaté misky postavené v kuchyni pomáhají neutralizovat hádky každodenního života. Bambusové výhonky na okenní parapetu v několika místnostech umožňují, aby rozptýlili negativní energii a poprali se s nenávistí jiných lidí.

Je velmi důležité, abyste začali věnovat pozornost znamením. Po příchodu návštěvy, ihned uvidíte změny v prostředí, ve kterém se nacházejí lidé se špatnými úmysly. Nebojte se proto ochránit před těmito silami.

Každý měsíc v 19. lunárním dni si udělejte očistu špatných energií ve svých obydlích. Uvidíte, jak se váš život změní: hádky zmizí, všechno vám půjde snadněji a ve vaší rodině bude převládat harmonie a klid.