Úvod ZDRAVÍ Cvičení Jak se zbavit tuku na zádech a bocích? Toto cvičení Vám zaručeně...

Jak se zbavit tuku na zádech a bocích? Toto cvičení Vám zaručeně pomůže!


Tuk se ukládá především na boky, břicho, stehna. U obézních lidí je přítomen i na zádech, kde se obvykle objevuje kolem ramínek podprsenky.

Často si jich nevšimnete, dokud si neoblečete těsné šaty a neotočíte se zády k zrcadlu.

Jakmile jespatříte, začnete se snažit tyto nenáviděné záhyby odstranit. Někteří se ani o toto nepokouší, protože mají pocit, že by museli jít do posilovny a zvedat těžké váhy. Ale to není případ řešení, které Vám dnes nabízíme. Dokonce i mírné cvičení, jako Pilates a správná výživa vám pomůže odstranit tukové záhyby a jako bonus zpevní celé Vaše tělo.

1) Zpáteční let

1-1-1

 

 
Klekněte si na kolena, natáhněte ruce před sebe a spojte dlaně. Pak stáhněte ramena dozadu, ohněte ruce v loktech. Lokty stáhněte dozadu a k sobě co nejvíce můžete. Pak znovu spojte dlaně vpředu. Provádějte cvičení po dobu nejméně jedné minuty, pokud máte sílu, pak přejděte na další cvik.

2) Plank

2-1-1

Začněte v pozici prkna. Celé tělo udržujte v rovině a zatněte břicho. Zvedněte jednu ruku ze země a dotkněte se stehna, jako byste se snažili dát si ruku do kapsy. Provádějte 30 sekund na každou stranu.

3) Boční přitahování

3-1-1

 

 
Postavte se na levé koleno, pravou nohu vytáhněte, opora je na levé ruce. Natáhněte pravou ruku přes hlavu. Potom ji ohněte v lokti a přitáhněte k ohnuté pravé noze v oblasti boku.. Opakujte pro druhou stranu. Cvičte každou stranu jednu minutu!

4) Posilování zádových svalů

4-1-1

Lehněte si na břicho, natáhněte ruce a nohy. Hlava leží mezi rukama. Pak pomalu zvedněte tělo z podlahy, pomáhejte si rukama. Ohněte ruky v loktech a stáhněte je dozadu a k sobě. Chvíli vydržte a poté se pomalu vraťte dolů k podlaze, ruce natáhněte vpřed. Provádějte po dobu jedné minuty.

Pro perfektní postavu nestačí cvičit pouze nohy, zadek a břicho. Nezapomeňte zařadit tyto velmi efektivní cviky do svého tréninku a také dbejte na zdravou stravu. Pokud by Vám cvičení přišlo příliš snadné, můžete do rukou vzít závaží a cviky si tímto způsobem ztížit.

Sdílejte se svými přáteli!
loading...

Kam dál?