Jak se zbavit černých teček pomocí tohoto bizarního receptu, který ovládl internet.


Podivný fenomén, který ovládl internet a téměř všechny blogerka. Téměř každá žena a věřím, že tak jako já, tak i vy, bojujeme s černými tečkami v oblasti nosu a brady. Zkoušíme různé kosmetické přípravky a pomůcky, z čehož některé jsou fajn a jiné zase méně. Co se ale ukázalo jako skvělý bojovník proti tomuto kosmetickému problému, je tato speciální maska, na kterou budete potřebovat jen dvě ingredience. Názor si utvořte sami, je to však opravdu populární.
Pokud chcete přeskočit vlastní tvorbu, můžete rovnou zkusit masku z výroby na webu ČERNÁ MASKA (klikněte)


cierne-bodky1

 

V první řadě se blogerka inspirovali speciální asijskou maskou (ZDE maska), která odstraňuje černé tečky a čistí póry.

 

cierne-bodky3

 

Na výrobu vlastní masky budete potřebovat:
bílé lepidlo na papír (netoxické, vhodné pro děti)
černé uhlí

kosmetický štětec

POKUD CHCETE NEJDŘÍV ZKUSIT ORIGINÁLNÍ MASKU, TAK SE PODÍVEJTE ZDE

 

cierne-bodky4
postup:
V první řadě, vím, že na první ingredienci budou lidé reagovat rozdílně. Ono opravdu se nejedná o lepidlo, které by vám mohlo uškodit. Možná i vaše děti s ním lepí ve školce a je opravdu vyrobeno tak, aby nemělo žádné negativní účinky i kdyby se stalo, že ho dítě bude „ochutnávat“. Berte to s rezervou. Pokud to chcete vyzkoušet, tak do toho, a pokud ne, zkuste reagovat s nadhledem.

ORIGINÁLNÍ MASKA ZDE

cierne-bodky5


Černé uhlí seženete klasicky v lékárně, to by neměl být žádný problém. Do nádobky nalijte trochu lepidla a rozdrťte dvě až tři tablety černého uhlí. Štětcem směs dobře promíchejte a naneste na T-zónu, to znamená nos, čelo a bradu. Masku nenanášejte na celý obličej. Myslím, že je to zbytečné, i když některé ženy si to klidně dají i na celý obličej. Směs nechte zaschnout a pomalu sloupněte. Na odloupnutí masce uvidíte, co všechno jste z pokožky dostali.

ORIGINÁLNÍ MASKA ZDE

cierne-bodky2

Pokud nevíte jak na to na základě mého návodu, prostudujte si následující video. Věřím, že vám pomůže.