Jak odstranit chloupky z obličeje přirozeným způsobem: Depilace doma!


V tomto článku budeme uvažovat o lidových metodách depilace vousů doma, které jsou účinné.

1.) Domácí prostředky pro odstranění chloupků s jedlou sodou.

Tento postup je nutné provést večer před spaním. Smíchejte 1 polévkovou lžíci jedlé sody s 200 ml vroucí vody, zamíchejte a nechte vychladnout.

Namočit ve směsi malý kousek vaty nebo gázy a dát na oblasti, kde máte nežádoucí ochlupení. Zajistit páskou nebo obvazem a nechte přes noc. V dopoledních hodinách odstraňte ze své tváře a nezapomeňte použít výživový krém na problémovou oblast. Po 2-3 procedurách si všimnete pozitivní výsledky: vousy z tváře začnou klesat.

2.) Další lidový lék pro odstranění vousů je lékárenský jód

Pro přípravu tohoto postupu budete potřebovat:

– 2 ml jódu
– 1,5 ml čpavku
– 40 ml 96% alkoholu
– 10 ml ricinového oleje.

Smíchejte všechny přísady dohromady a necháme směs do ztráty zabarvení. Tato směs by měla být uplatňována na částí obličeje nežádoucího ochlupení každé ráno a večer. Vousy začnou klesat po několika dnech používání. Předpokládá se, že jde o rozhodnutí o trvale odstranění nebo omezení udržování vousů na obličeji.

3.) Způsob Folk zrušení nebo snížení chloupků na obličeji s olejem z kopřivy

Tento recept je účinný lék a byl použit pro zkrášlení v 17. století, a to takto:
Vložte 3 lžíce ze kopřivy semen v 100 ml v nějakém druhu rostlinného oleje. Nechá se stát po dobu 14 dní na teplém místě.

Každý večer nanášíme na bavlny nebo gázy navlhčené v oleji ze kopřivy na problematické oblasti obličeje a necháme odstát půl hodiny. Pak umyjte si obličej s teplou vodou a mýdlem. Ošetřit problémové oblasti tak, jak chloupky, které nespadají úplně.

4.) Účinným prostředkem eliminace vousů s česnekem

Použít čerstvě vymačkané šťávy z česneku na problémových části obličeje několikrát denně. Nechte působit půl hodiny, aby bylo dosaženo maximální účinky. Pak opláchněte vlažnou vodou a naneste výživný krém.

Bez ohledu na to, který způsob si vyberete, každý z nich vám pomůže vypořádat se s tímto problémem.