Úvod RADY A TIPY Do života Jak může krevní skupina definovat ženský temperament? Podívej se na tu svou

Jak může krevní skupina definovat ženský temperament? Podívej se na tu svou


Lidé zkoumají lidský temperament už od nepaměti. Vnější rozdíly mezi lidmi jsou na první pohled jasné, co se týče temperamentu, ten často zahrnuje celou řadu psychologických charakteristik: hloubku a stabilitu emocí, jednotlivé charakteristiky chování a aktivit.

Existuje mnoho cvičení, postupů a metod, které nám pomáhají porozumět této problematice. Japonci a Korejci se například drží teorie, která spojuje temperament s lidskou krevní skupinou.

krevni skupina zeny1

ženský temperament

skupina A
Ženy s touto krevní skupinou jsou velmi sobecké. Ve vztazích s muži jsou žárlivé a vášnivé. Po celou dobu se snaží kontrolovat svého partnera, takže u muže, kterému napadne jít na party, je pravděpodobné, že se mu to nepodaří.

Lákají je stejné povahy, jaké mají i ony. Při klidných a milých partnerech jejich vášeň rychle vychladne. Co se týče práce, jsou velmi úspěšné a vždy se jim podaří to, co si umíní.

krevni skupina zeny2

skupina B
Tyto ženy se vyznačují trpělivostí a klidem. Jsou nesobecké, přátelské a disciplinované. Ocení řád, pohodlí a svůj klid přenášejí i do řešení problémů. Na druhou stranu mohou být tvrdohlavé a často podrážděné. Nemají problém s tím, když se ve vztazích podřizují, to znamená že jsou plaší a stydlivější. Zástupkyně krevní skupiny B – dokonalé ženy.

krevni skupina zeny3

 

Další krevní skupiny na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ