Jak co nejrychleji odstranit opar? Na tento účinný trik nedáte sami dopustit!


Když nás něco trápí, je každá rada drahá! My vám ale přineseme pár dobrých rad zcela zdarma, stačí si jen pročíst článek. Většinu problému jsme totiž schopni vyléčit i bez pomoci chemie.

Ječné zrno

Na kaši rozvařme housku v mléku a přidejme do ní trochu medu. Teplou směs dejme na gázu a přiložme na oko. To opakujme tak dlouho, dokud se váš stav nezlepší. Oko smíme omývat také převařeným, vychladnutým mlékem.

Krvácející dásně

Pokud nám krvácejí dásně a máme sklon k paradentóze nebo ji přímo máme, začněme ve větším množství jíst kedlubny. Ty mají dostatek vitamín K, který zastavuje krvácení. Pro léčbu paradentózy ideální.

herpes lecba2

 

 
Chřipka nebo angína

Připravený lék z Aloe vera vás do tří dnů nemoci zbaví. Potřebujeme 300 g čerstvých listů této rostliny, 500 g medu, 7 dl bílého vína a 1 dl 96% lihu. Listy ve skleněné nádobě rozdrtíme nekovovým předmětem, přidáme med i líh a dobře zamícháme. Směs nalijeme do tmavé nádoby, uzavřeme a necháte alespoň 5 dní odležet na tmavém místě. Přeceďme si vždy jen takové množství, které za týden spotřebujeme. Prvních 5 dnů si budeme dávat dvě hodiny před jídlem 1 kávovou lžičku 3x denně a další dny 1 polévkovou lžíci 3x denně hodinu před jídlem. Tento lék je vhodný i jako prevence 2x do roka (užívat maximálně měsíc).

Ospalost

Pokud jste stále ospalí a malátní, uvařme si ráno čaj z meduňky. Pokud budeme tento čaj popíjet i během dne, budeme se cítit svěže.

Bradavice

Mladou dubovou kůru si uvařme a co nejteplejším odvarem bradavici potírejme. Můžete vyzkoušet také plátek česneku, který na bradavici přiložíme a necháme hodinu působit. Opakujme, dokud se bradavice nezbavíme.

Nespavost
herpes lecba3

 

 
Vypijme před spaním hrnek teplého mléka s medem, je to osvědčený recept.
Než půjdeme spát, snězme banán. Obsahuje kombinaci látek, které navozují spánek.
Šťáva z mrkve a hlávkového salátu obsahuje látky uklidňující orgasmus a podporující spánek.
Zdravý rytmus spánku i bdění podporují mořské ryby, poněvadž obsahují mastné kyseliny.
Pokud před ulehnutím do postele vypijeme skleničku celerové šťávy, budeme pohádkově spát.

Zácpa

Večer si do hrnečku s vodou namočme 3 sušené fíky. Ráno trochu ohřejme, nápoj vypijme a dobře rozkousané snězme. Výsledek dostaví během okamžiku.

Opar

Tenkou vrstvičku jedlé sody nanesme na začínající opar a opakujme vícekrát za den. Můžeme také vyzkoušet jakoukoliv zubní pastu.
herpes lecba1