Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Holčička přiběhla za mámou celá zakrvácená. Když máma zjistila od čeho to...

Holčička přiběhla za mámou celá zakrvácená. Když máma zjistila od čeho to má, rozhodla se všechny rodiče varovat!


Která maminka by nechodila se svými dětmi na dětská hřiště, které dítě by nemilovalo houpačky skluzavky? Stejně tak tomu bylo i v případě malé Demi-Mai z Berlína, která skluzavky přímo Miluje.

Když mamka šla se svou malou dcerkou na jejich oblíbené dětské hřiště, nikdy by ji nenapadlo, jak jejich malý výlet na hřiště dopadne špatně.

Máma Amy chodí se svou překrásnou holčičkou na toto hřiště pravidelně, proto jsou už zvyklí, že Demi-Mai na chvíli odběhne a pak s nefalšovanou radostí sklouzne dolů. Bohužel tento den, bylo osudoví pro malou holčičku.

Když máma nikde svou dcerku neviděla, začala ji všude možně hledat a běžela ke skluzavkám. Naproti jí vyběhla s hrozivým pláčem a nožkami od krve malá Dcera.

fdf

6f0159ba749a1996a94607a68860b0fe

 

 

 

Zjistilo se, že někdo dal do skluzavky rozbité sklo. Máma ihned zavolala policii, která následně zjistila, že se střepy nenacházely jen na skluzavce, ale po celém dětském hřišti.

Tento je varováním, pro všechny rodiče. I přesto, že na dané hřiště ve vašem městě chodíte den co den, nikdy nemůžete vědět kdo tam co udělal přes noc. Dětská hřiště jsou veřejným místem a může je navštívit kdokoliv.
loading...

Kam dál?