Hitem letošního léta jsou stylové a volné kalhoty! Přinášíme vám TOP 40 inspirací, jak být in i během letošní sezóny!


Volné, splývavé, elegantní a zároveň sexy.

Takové jsou kalhoty „buggy“, pokud si vyberete ten správný kousek, který vám bude sedět. Již se neobjevují na trhu pouze jako volnočasové oblečení podobné teplákům. Do svých žebříčků je zahrnuli dokonce i módní návrháři.
titibuggy

Odteď se můžete cítit extrémně pohodlně i v elegantním oblečení. Upnuté halenky a kalhoty či pouzdrové sukně klidně vyměňte za volné buggy kalhoty. Pohodlí, které Vám zaručí i na těch nejslavnostnějších příležitostech, oceníte jako nikdy předtím.

Tepláky či slušňák?

Buggy kalhoty jsou ve skutečnosti kouskem, který lze ušít na všechny způsoby. Jsou z nich fantasticky pohodlné tepláky, ale i elegantní a volné kalhoty do divadla či na společenské události. Ve městě se nejlépe uplatní džíny, které jsou skvělé i na výlety, cestování či poznávání nových zákoutí.

buggy8

 

 
buggy12 buggy2

 

 
buggy27 buggy3 buggy4

 

 
buggy16

Nedbalý look je nejen v módě, ale dovoluje ženám uvolnit se a nemyslet neustále na každý detail.

buggy5 buggy33

 

 
buggy6

Pokud máte ve skříni buggy kalhoty, nikdy nepromarněte příležitost obléci si je k vysokým podpatkám a volné halence. A nebojte se „pyžamové“ looku, někdy dokáže probudit smysly více než upjatý elastan.

buggy15 buggy29

 

 
buggy36 buggy14 buggy38

 

 
V takových kalhotách můžete cestovat, ale také jít na kávu s přítelkyní a dopřát si pořádnou dávku koláče. Váš vzhled ani bříško tím nijak neutrpí, protože buggy kalhoty zakryjí i ten nejvydatnější oběd.

buggy30

Buggy kalhoty sluší tak štíhlým ženám, jakož i baculkám či boubelky.

buggy40 buggy41

 

 
buggy31

V takových kalhotách se nemusíte stydět ani na té nejokázalejším příležitosti, která si přímo vyžaduje elegantní dress code. Kabátek a podpatky v kombinaci s buggy kalhotami jsou skutečně luxusní sebeprezentací.

buggy28 buggy32

 

 
buggy13

Buggy kalhoty vyniknou nejkrásnější na vysokých botách s ostrou špicí. Ta podtrhuje kontrast mezi oblým padavým materiálem a „pichlavé“ lodičkou.

buggy35

 

 
buggy7

Buggy se výborně hodí k vysokým podpatkem, jakož i k teniskám či polobotkám. Většina střihů kalhot buggy vynikne zejména při mokasínech.

buggy10 buggy18

 

 
buggy17 buggy26 buggy34

 

 
buggy37 buggy39 buggy25

 

 
Buggy kalhoty se uplatnily již před několika lety v módě mladých. Rifle, které mnozí nazývali „plnou plenou“, jsou dodnes módním hitem. Jejich oblíbenost těmito narážkami nijak neutrpěla.

buggy19 buggy20 buggy21

 

 
Líbí se vám takový městský look?

buggy22 buggy23

Ležérní a elegantní styl buggy kalhot v ulicích už nyní aktivně prezentují zejména mladší ročníky. Bát by se jich však neměly ani dámy v letech. Buggy dokáží zakrýt přesně ta místa, které je třeba. Stačí jen vyzkoušet více modelů a střihů a ten svůj si jistě najde každá věková kategorie.

buggy11

 

 
buggy24 buggy9