Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Graf pro ženy podle výšky: Jaká je vaše ideální váha?

Graf pro ženy podle výšky: Jaká je vaše ideální váha?


Ideální hmotnost je dána podle mnohých věcí, ale hlavně jak vysocí jste a jaký druh konstrukce těla máte.

V souladu s tím je tabulka, která vám pomůže určit, jaká je vaše ideální váha.

Tabulka zahrnuje pouze průměrnou výšku pro ženy a rozměry jsou v cm a kg a níže můžete vidět tabulku s měřeními.

Nicméně, mějte na paměti, že tyto údaje jsou statistické takže pokud si myslíte, že toto číslo neodpovídá pro ideální váhu, měli byste se poradit se svým lékařem.

vaha2

Pokud si na hubnutí sami netroufáte, zapojte se do našeho programu, ve kterém pomáháme lidem zhubnout.

I vy můžete dosáhnout ideální váhu, nebo raději ideální postavu, jen nezapomeňte, že pokud chcete zhubnout, trak musíte začít. Pokud hubnutí nezačnete, nezhubnete !!!

Měřič impedance (speciální osobní váha) – představuje nejpřesnější z těchto 3 metod určování ideální váhy, protože je založena na měření skutečného poměru tělesných tuků a svalů.

Tato speciální váha, která je již dnes běžně dostupná na trhu, funguje na principu proudu nízkého napětí, který prochází vaším tělem a měří odpor buněk. V důsledku vázání vody vedou svalové buňky proud jiným způsobem, než buňky tukové, což umožňuje výpočet poměru tuků. Tento přístroj tak vlastně odstraňuje nepřesnosti při metodě statistického ukazatele – indexu BMI, který i když je ve velké většině případů spolehlivý, nebere v úvahu skutečný poměr svalové a tukové hmoty.

vaha1

Pokud nemáte po ruce měřič impedance třeba při porovnávání se s tabulkovými čísly indexu BMI přihlížet na tzv. „Rovnovážnou hmotnost“. Odborníci o ní stále častěji hovoří v souvislosti se snahami o ideální váhu. Jde o takovou hmotnost, kterou jste dosáhli v dospělosti a na jejíž úroveň má vaše tělo stále tendenci se vracet, např. po skončení agresivní diety, po nemoci, těhotenství atd.

Tato váha je ovlivněna individuálními faktory, jako jsou dědičné predispozice, vaše morfologie, hmotnost kostí atd. Pokud tedy tyto údaje nemáte možnost vyčíst z měřiče impedance, snažte se odpozorovat tuto vaši „rovnovážnou hmotnost“.

vaha3




loading...

Kam dál?