Fotografie novorozence, který objímá své umírající dvojče dojmu i vás


Tato srdcervoucí fotografie obletěla celý svět poté, co ji maminka dvojčat zveřejnila na svém facebookovém profilu.

Novorozené miminko objímá krátce po narození své vážně nemocné dvojče. Maličcí sourozenci Hawk a Mason dostali lidi rozkošnými očima a úsměvem – jejich příběh však končí smutně. Na začátku tohoto týdne Hawk Buchmeyer zemřel na vzácnou diagnózu zvanou brániční kýla.

smrtvnaruci1

 

 
Jeho rodiče Brandy Guettler a Tommy Buchmeyer věděli, že jeho stav je život ohrožující, ale i přesto však prosili lidi, aby se za něj modlili. Ve středu s hlubokým smutkem světu oznámili, že jejich malý chlapeček byl povolán k Ježíšovi do nebe. Dodaly: „Zemřel klidně.

 

smrtvnaruci

 

 
Víme, že již více nebude trpět. Nyní potřebujeme určitý čas na smutek a vstřebání této události. „Obrázek obou objímajících chlapců se stal virálním poté, co ho zveřejnili jejich rodiče aby mohla rodina a blízcí vidět, jak se chlapci mají. Vždyť byli daleko od svého domova na Floride.Mama v jednom rozhovoru uvedla, že ačkoli Hawk se léčil na vrozenou nemoc, Mason byl ten, který potřeboval od svého bratra útěchu. „Byl velmi nervózní a sestřička mi poradila položit ho vedle bratříčka. A jakmile ucítil, že je vedle Hawka, objal ho a začal se usmívat. Oba věděli, že jsou tu jeden pro druhého. „Rodina doufá, že tento snímek zvýší povědomí lidí o závažné diagnóze, která si vyžádala život jejich chlapečka.

smrtvnaruci2