Feng Shui pravidlo : Neskladujte nikdy nic pod postelí. Kromě jedné!


Experti na filozofii feng shui říkají, že když ležíte nebo spíte na posteli, vaše podvědomé myšlení se otevře a absorbuje energii z okolí.

To je hlavní důvod, pro který se doporučuje neukládat nic pod vaši postel. Je tu však výjimka.

Podle Feng shui by prostor pod postelí měl zůstat nevyužitý, aby mohla energie volně proudit a procházet celým vašim tělem po dobu co odpočíváte nebo spíte.

Každá věc, kterou skladujete má svou energii, kterou může vaše podvědomí během spánku nasávat. A to je ve většině případů hlavní příčina toho že jste nevyspalí nebo unavený i přesto že spíte více než 8 hodin.

Navíc prostor pod postelí by měl zůstat nejen prázdný, ale je třeba ho i pravidelně čistit od nečistot a prachu.

A však jako u všeho, i zde existuje jedna výjimka, je jí takzvaná „truhle s pokladem“.

Co to je ?

Truhle s pokladem je speciální nástroj ve filozofii Feng Shui na posílání vašich přání zatím co tělo odpočívá. Díky této truhle je velice pravděpodobné že se přání splní.

Jak by měla vypadat truhla s pokladem ?

Truhle nemusí být doslova truhlice, stačí nějaká krabice. Měli byste však vědět, že její kvalita je velmi důležitá, protože vyvolá buď vyšší, nebo nižší vibraci.

Truhla s víkem bude vyzařovat bezpečnou stabilní energii. Truhla bez víka se bude vyznačovat více “ otevřenou“ energií. Obě jsou v pořádku- závisí to od toho, co chcete získat.

Dřevo– znamená zem a udržuje energii aktivity a růst

 

 
Zlato nebo drahé kameny– zvyšují energii bohatství

Hlína nebo keramika– umocňuje energii a sílu pozornosti a péče

Co dát do truhly?

Předtím, než něco umístíte do truhly, měli byste se sami sebe dotázat : co by mě udělalo štěstným/ šťastnou ?

Úkolem je zde najít předměty, co budou zvyšovat vaše šťastné chvíle a přitahovat věci, které v životě chcete. To znamená, že je třeba do ní vložit věci podporující vaše touhy, které chcete nebo si přejete aby se splnily.

Pokud chcete mít velký majetek, vložte do truhly různé účty, zlaté šperky, mince nebo krystaly. Vyhýbejte se však běžným mincím.

Chcete- li přitáhnout lásku, vložte do truhly přírodní vonné látky, červené svíčky, bylinky a vonné krémy.

Nezáleží na jejím přesném místě, stačí když umístíte pod postel. Odteď budete přímo napájet svou energii věcmi, které jste si vložily do truhly.