Elixír ze tří ingrediencí s vámi udělá zázraky. Tajný recept německého léčitele


Vždy mě trápil vysoký krevní tlak. Nicméně, při poslední kontrole mi kardiolog řekl potěšující zprávu. Výkyvy tlaku byly minulostí díky 4 PL jednoho starého receptu. Čas ukázal, že léčba přírodními prostředky je efektivní, netoxická a účinná. I to je důvod, proč se lidé stále více a více obracejí na alternativní medicínu.

Směs zázvoru, citronu a česneku

Kořeny tohoto receptu pocházejí z Německa. Elixír se skládá ze tří silných složek: citron, česnek a zázvor. Každý z nich je sám o sobě velmi užitečný, ale pokud se zkombinují dohromady, vytvoří lék, který dělá divy.

Česnek je dobře známý pro své antibakteriální, antiseptické a antivirové vlastnosti. Jeho strukturu zahrnuje široká škála stopových prvků: sodík, draslík, vápník, zinek, fosfor a měď, které mají pozitivní vliv na cévy. Kromě toho je bohatý na vitamin C, B6, mangan a vlákninu.

elixir1

 

 
Zázvor je vynikající zdroj přírodního antioxidantu, vhodný pro lidi, kteří trpí problémy s trávením. Aktivní látka gingerol, nacházející se v zázvoru, je efektivním nástrojem pro prevenci a léčbu rakoviny tlustého střeva.

elixir2

A nakonec citron – zásobárna vitamínu C. Samotný plod má zásadité vlastnosti, které regulují hladinu kyselosti v těle. Kromě toho, citrusové plody mají příznivé účinky na celkový zdravotní stav, zvyšují imunitní reakci a zlepšují metabolismus.

elixir3

 

 
Směs na bázi česneku, citrónu, zázvoru a převařené vody – vynikající lék v boji proti ucpaným cévám a vysokému tlaku.

ingredience:

4 citrony se slupkou
4 hlávky česneku
2 PL strouhaného zázvoru
500 ml vody

postup:

Důkladně opláchněte zázvor a citrony.
Citrony si nařežte na plátky spolu se slupkou a nechte je chvíli odstát.
Oloupejte si česnek i zázvor.
Zázvor, česnek a plátky citronů rozmixujte v mixéru dohladka.
Vše vylijte do hrnce, zalijte vodou a přiveďte za stálého míchání k varu.
Nechte vychladnout a následně přeceďte.
Elixír nalijte do skleněné láhve a skladujte v lednici.

elixir4

Pijte 1 pohár (250ml) 2 hodiny před snídaní a pijte to po dobu 2 týdnů. Pro ještě lepší chuť můžete přidat med. Po 2 týdnech si udělejte týdenní přestávku a následně pokračujte v léčbě.

Tento elixír pomáhá vyčistit arterie v nejkratším čase, stabilizuje krevní tlak, posílí imunitní systém a zlepší vaše celkové zdraví.

Podělte se o tento recept i s vašimi přáteli.