Úvod ZDRAVÍ Hubnutí Dvoutýdenní půst: Kila půjdou snadno dolů a zlepší se funkce vašeho těla....

Dvoutýdenní půst: Kila půjdou snadno dolů a zlepší se funkce vašeho těla. Jediné, co musíte udělat, je pořídit si právě toto!


V minulosti, kdy ještě neexistovaly odborné výzkumy dokazující negativní vliv hladovky na lidský organismus, se hublo jednoduše – vynechali se snídaně, oběd i večeře a během celého dne byla povolena pouze voda.


Zejména ženy, které se do tohoto pustili, nakonec skončili upoutané na lůžku. A to byl ještě ten lepší případ!

1-46

Dnes víme, že takové radikální metody mají za následek jen zhoršení celkového zdraví a obyčejný jojo efekt. Existuje však metoda, která se v něčem hladovce z minulosti podobá. Naštěstí pouze ve způsobu, ne v následcích.

Limoterapia

Při drastické hladovce se v těle děje mnoho procesů. V krátkosti zmíníme jen hromadění solí, odpadních produktů a toxinů, které následuje chronická únava, chřadnutí, nespavost a po přerušení hladovky nic víc a nic míň, než obyčejnou nadváhu.

2-40

 

 
Nejdůležitějšími zdroji, které tělu během tohoto drastického útoku na přebytečná kila chybí jsou vláknina, vitamin C a A, měď, železo a mangan. Jde o celou plejádu potřebných látek, které ale snadno nahradíte v jednom jediném produktu – v sušených meruňkách.

3-40

Proto si vedle diety naordinujte tzv. limoterapii. V návodech zjistíte, o co vlastně jde a dokonce i to, že to může být velmi chutné. Pokud si limoterapii osvojíte i do běžných dní, budete se cítit svěžejší, zdravější a tuky budou z těla odcházet snadněji.

Meruňkový odvar

Ve vodě uvařte hrst sušených meruněk spolu s hrstí čajových lístků. Můžete použít jakékoliv, od zeleného čaje, přes černý, ale klidně i čerstvou mátu, či meduňku. Pokud nemáte po ruce čerstvé bylinky, pak spolu s meruňkami vyvařte pytlík obyčejného černého nebo zeleného čaje. Tento odvar je nutné nechat na mírném ohni vařit aspoň1-2 hodiny, aby se produkty pořádně vylouhovaly. Po dovaření ho nechte vychladit a pijte celý den.

4-39

 

 
Abyste tělu zajistily i přísun dalších potřebných látek, přidejte k odvaru i pomeranče. Čerstvé pomeranče jsou bohaté na neuvěřitelné množství tělu potřebných látek a zajistí Vám i dostatek vitamínu C, který by v sušených meruňkách z obchodu mohl chybět.

6-35

Při dietě pijte odvar alespoň prvních 5 dní, pak si dejte na pár dní pauzu. Nezapomínejte však konzumovat hodně zeleniny a vyhýbejte se sladkostem a cukrům. Nedržte však diety, při kterých nekonzumujete téměř nic, můžete si zadělat na pořádný problém. Nejlepší je kombinovat zeleninovou dietu s dostatkem vody a minerálů a hodně se hýbat. Pokud si na takový režim tělo zvykne, po čase mu už sladkosti nebudou chybět a do Vašeho nového jídelníčku již nebudete mít potřebu je zařazovat.

9-21

Půst za vydatné pomoci sušených meruněk sníží v těle stres, zbaví se přebytku tuků, a tak je úbytek hmotnosti opravdu zaručený!
Kam dál?