Důvod ztroskotání vztahu podle zamení zvěrokruhu. Lev chce mít vždy pravdu a pannám chybí ve vztahu…


Asi každý má za sebou ve svém životě jeden neúspěšný vztah. Často je nám lízo, že vztah zkrachoval. Občas jsou důvody k rozchodu zcela zřejmé, ale josu situace, kdy nad určitými věcmi stále přemýšlíme…

Pokud jste se ocitli v slzách po dsném rozchodu už několikrát a nedokážete si vysvětlit proč, možná najdete odpověď právě ve svém hvězdném znamení. Je to moje chyba?

Mohl za to partner? Měla jsem něco změnit já?

Podívejte se více do svého nitra a vaše znamení vám ukáže správnou cestu.

Co může být důvodem ztroskotaných vztahů?

Pokud nemáte jasnou představu o příčinách vaší nešťastné lásky, odpověď možná najdete ve své povaze podle znamení.

Kozoroh

Kozoroha musí partner bezmezně milovat, jinak s kompromisy velmi nepochodí. Kozoroh je žena, která je šarmantní, atraktivní a mužů již na první pohled přitahuje. Je s ní zábava a cítíte se s ní skvěle.

Problém je často její emocionální chlad nebo nedostatek porozumění. Kozoroh se v první řadě stará o své blaho a dobrý pocit a tomu podřídí všechno ostatní. Pokud se cítí dobře, má úsměv na tváři a všichni se mají jako v pohádce. Pokud však něco chce a není mu vyhověno, připravte se na bouři.

Pokud jste narozená v tomto znamení rozhodně byste se měli naučit více dávat a být vroucnější. Stále lásku jen přijímat není znak dlouhodobého vztahu.

 

Další ZNAMENÍ najdete na další straně