Doma jsem měla hodně nevyužitého nádobí, na který jen sedal prach. Pak jsem objevila těchto 20 jedinečných nápadů, co s nimi udělat


Každý z nás už doma měl, nebo má kousky nádobí, jehož by se rád zbavil ale je nám ho líto vyhodit. Většinou jsou to darované sady šálků, ozdobných talířů či různých čajníků. Toto nádobí nám stojí na poličkách a využití pro něj najdeme většinou jen tehdy, když přijdou svátky nebo jiné výjimečné příležitosti. Nádobí po čase začne překážet a hledáme místo, kde bychom ho uklidili. Nemusíte ho však hned vyhazovat, místo toho zapojte fantazii a kreativitu.

Přinášíme vám těchto skvělých 19 způsobů jak dokážete z obyčejného starého nádobí vytvořit překrásné dekorace.

Elegantní doplňky ze šálků a podšálků si jednoduše zamilujete

Pokud vám přijde váš strop na terase obyčejný a chtěli byste ho trochu ozvláštnit, vyrobte si tuto krásnou dekoraci.

nadobi vyuziti1

 

 
Fantazií se meze nekladou, proto není pravidlem, že typy šálků mají být stejné.

nadobi vyuziti2

Elegance a půvab budou od nynějška dotvářet harmonii ve vaší domácnosti

nadobi vyuziti3

 

 
Už dlouho hledáte elegantní stolní lampu, která by byla přesně podle vašich představ? Pokud ji neumíte sehnat, nemusíte být zklamáni, vyrobte si ji doma, například takto.

nadobi vyuziti4

Třídili jste skříně a našli jste zajímavý klobouk, ale teď už nemá využití? Zakomponujte ho do výroby lampy. Bude sloužit jako originální stínítko, ale i jako elegantní doplněk vaší dekorace.

nadobi vyuziti5

 

 
Pokud patříte mezi perfekcionista, určitě vás potěší, že klidně můžete kombinovat stejné barvy, nebo vzory na šálcích. Výsledek je úžasný.

nadobi vyuziti6

Ze starého nádobí nemusí být nutně jen lampy, můžete si vyrobit i stylový svícen, nebo stojan na sladkosti či čajové pečivo.

nadobi vyuziti7

 

 
Z tohoto stojanu na sladkosti, byste určitě ochutnali.

nadobi vyuziti8

Staré tácky či podnosy, víte přetvořit na takové krásné dekorace, jejichž využití už necháme jen na vaši fantazii.

nadobi vyuziti9

 

 
Svícny nás vždy potěší, tak proč si je neudělat doma?

nadobi vyuziti10

Dodat vkus vaší zahradě od teď už nebude žádný problém.

nadobi vyuziti11

 

 
Při večerech s milovanou polovičkou se vždy snažíme vytvořit romantickou atmosféru, při které nesmí chybět svíčky, zkuste použít i tento originální svícen.

nadobi vyuziti12

Rozbité šálky, espressa, podnosy už nebudou nikdy držet pohromadě tak jako předtím. Umíte z nich ale vytvořit takovou přenádherné mozaiku, která se skvěle hodí jako dekorace do zahrady.

nadobi vyuziti13

 

 
Hledáte exkluzivní květináč? Už více nemusíte, udělejte si ho sami doma z rozbitých šálků a podnosů. Ten výsledek je neskutečný.

nadobi vyuziti14

Umělecké dílo se může klidu stát i z vaší poštovní schránky.

nadobi vyuziti15

 

 
Při vychutnávání ranní kávy určitě použijte tento krásný stojan. Káva vám bude chutnat o to lépe a úsměv na rtech postřehnette určitě také.

nadobi vyuziti16

Pokud máte doma starý nábytek, který byste chtěli ozvláštnit, nebo mu dodat nový nádech, pomocníkem vám opět bude nevyužité nádobí.

nadobi vyuziti17

 

 
Dekorace do kuchyně jsme si oblíbili už téměř všichni, tak proč si nějaké nevyrobit svépomocí?

nadobi vyuziti18

Utratit peníze umíme jistě lépe než na stylovém květináči. Vyrobte si je v pohodlí domova ze šálků, nebo mís a sami uvidíte jaký úspěch budou mít nejen u vašich známých.

nadobi vyuziti19

Zapojení fantazie a kreativity se nám někdy vyplatí více než velké nákupy. Zkuste si vyrobit alespoň jednu z těchto dekorací, budou vám vytvářet útulný domov a vy se vždy usmějete, když půjdete kolem svých výrobků. Konec konců, ručně vyráběné věci mají vždy tak trochu vyšší úroveň. Přejeme vám příjemné zdobení.