Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Doktor lhal o těhotenství maminky. O 15 měsíců později, neuvěříte co drží...

Doktor lhal o těhotenství maminky. O 15 měsíců později, neuvěříte co drží ve svých rukou


Courtney byla radostí bez sebe, když zjistila, že je už potřetí těhotná. Nicméně když Emersyn „Emmy“ Faith byl diagnostikován Downův syndrom již v děloze, Courtney vyhledala specialistu, aby jí poradil a pomohl. Místo toho se jí dostalo úplně něco jiného.
Matka ze Sanfordu, Floridy tvrdí, že doktor nejemže navrhnul potrat, dokonce jí do toho nutil, když si tento zákrok rázně odmítala. Doktor argumentoval tím, že potrat je ta nejlepší možnost!

Když byla Courtney těhotná, měla hodně věcí na jazyku co chtěla říci doktorovi, ale až v roce 2016 se odhodlala mu napsat email. V květnu 2016 Courtney a Emmy ( už měla 15 měsíců) odeslali email společně. Courtney také zveřejnila email na FB stránce, odkud se velmi rychle rozšířil do celého světa!

 

 

 

Drahý doktore,
přítelkyně mi nedávno řekla, že když specialista uviděl její děťátko pomocí ultrazvuku s nadšením řekl: „Je úžasné.“ Poté, co se narodila s Downovým syndromem odpověděl: „Jak jsem řekl, je úžasné!“

Její příběh mě poznamenal. Vždy jsem byla vděčná za dobrou zkušenost, kterou jsem si prošla, mě tato zkušenost naplnila smutkem a lítostí po tom co sem si prožila já.

Přišla jsem za vámi v nejtěžších chvílích života. Byla jsem vystrašená a zoufalá. Namísto podpory a povzbuzení jste mě tlačili k potratu. Řekla jsem vám jméno své dcerky a vy jste se zeptal, zda si uvědomuji jak velmi se mi sníří kvalita života s dítětem s downovým sydromem.

Navrhl jste, aby sme svoje rozhodnutí nepřerušit těhotenství přehodnotili.
Už od první návštěvy s vámi sme se báli další každé. Z nejhorších časů ste udělali nesnesitelné, protože mi nikdy neřekli pravdu o mém děťátku.

Moje díte bylo a je perfektní.

Nezlobím se na vás. Nejsem zatrpknutá. Jsem pouze smutná, že jemný tlukot srdce každý den vás nenaplnil úžasem. Jsem smutná, že tyto zázračné prstíky a palčíky, oči a ouška vás ani na chvíli nepřinutí zamyslet se. Jem smutná z toho, že jste se tak mýlili o tom, že dítě s Downovým syndromem by snížilo kvalitu života. Láme mi srdce, že to můžete tvrdit nějaké mamince i dnes. Jsem také smutná, že nikdy nebudete moci poznat mojí dcerku Emersyn.

Ona nejenže zlepšila kvalitu našich životů, ale chytila za srdce i mnoha jiných. Dala nám smysl a chuť do života, kterou je těžko popsat. Rozesmívá nás a dává nám ty nejsladší pusinky. Otevřela nám oči a odhalila skutečnou krásu a čistou lásku.

Modlím se, aby žádná maminka nemusela projít tím co já. Modlím se, abyste i vy konečně v každém ultrazvuku viděli skutečnou krásu a lásku.

A modlím se, aby když uvidíte v děloze další miminko s Downovým syndromem, otočili jste se na maminku a řekli jí pravdu: „Vaše dítě je naprosto úžasné.“
 

 
loading...

Kam dál?