Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Dojemná FOTO: Miminko uložili do motorkářských rukavic jejího mrtvého otce. Začalo se...

Dojemná FOTO: Miminko uložili do motorkářských rukavic jejího mrtvého otce. Začalo se hned usmívat


Sami dobře víme, že život není jako z pohádky a někdy máte pocit, že vás někdo tam nahoře zkouší, kolik vydržíte. Následující příběh je velmi smutný, ale o to více dojímavejší.

V následujícím příběhu vystupují tři osoby ale jedna z nich už není mezi námi. Na snímku uvidíte Kathryn a jejího snoubence Hectora. Oba milovali motorky a neustále spoji jezdily. Když Kathryn otěhotněla, dala sbohem této zálibě, protože nechtěla ublížit dítěti. Hector ale nadále jezdil sám. Měsíc před narozením malé Aubrey přišel Hector o život. Nezemřel ale při motorce. Malé miminko se tak už nikdy nemůže podívat do očí svého tatínka.

diterukavice1

 

 

 
Katrhyn se ale rozhodla, že udělá vzpomínkovou fotografii s miminkem. Na počest její tátu ji uložili do motorkářských rukavic. Na první pohled to vypadá, že ji tatínek v rukavicích drží. Co je opravdu zvláštní, že malá holčička Aubrey se v té chvíli, začne usmívat. Pravděpodobně cítila, komu patřily. Rukavice chránili její tatínka a teď budou chránit ji. Zda se holčička vydá v tatínkova šlépějích je sporné.

diterukavice2
loading...

Kam dál?