Dlouhodobě mě trápily křečové žíly ale nic nepomáhalo. Kamarádka mi proto poradila tuto věc a okamžitě to zabralo!


Maria Fjodorovna celý svůj život prožila u sporáku, pracovala jako kuchařka více než 20 let. Do důchodu si přinesla nemoc z práce – křečové žíly.

Začali být oteklé, zanícené a bolestivé. Zkoušela různé léky, mastičky a uchýlila se i k alternativní medicíně. Trvalo jí mnoho času, dokud našla řešení svého problému.

1

Lidový léčitelé znají stovky metod, jak léčit křečové žíly. Jak si však z toho množství vybrat opravdu účinný recept? Naštěstí jsme si pro vás připravili několik řešení!

Zelená rajčata

Léčba pomocí této zeleniny je zcela jednoduchá: nařežte si rajče na dvě části, jednu polovinu přiložte na zanícené žíly a držte, dokud neucítíte pálení. Vezměte rajče a opláchněte ji studenou vodou. Potom opakujte postup s druhou polovinou rajčata 4x denně. Po 3 týdnech pravidelného používání se žilové uzly zblednou a změknou.

2

 

 

Hlína

Procedura s modrou hlínou vám zabere 2 hodiny. Nejdříve si rozpusťte hliněný prášek ve vodě, aby vám vznikla konzistence husté smetany. Natřete si postižené místo 2 cm vrstvou a zabalte si nohy do froté ručníku. Následně hlínu smyjte vodou. Proceduru provádějte každý den po dobu 1,5 měsíce.

3

Med

Schválené našimi babičkami! Po koupeli si naneste med na nohy a už po 7 dnech uvidíte, jak malé žilky pomalu mizí.

4

 

 

Chmel

Chmel dokonale tonizuje lidský organismus. Zakupte si chmelový čaj, pijte ho na zdraví a dělejte si z něj obklady na nemocné žíly.

5

Kaštany

Lidoví léčitelé tvrdí, že jírovec maďal má nezastupitelné místo v domácí léčbě křečových žil. Vezměte si kaštany a očistěte je od slupky. Namočte je do 200 ml vodky a uchovávejte na tmavém místě po dobu 2 týdnech. Následně můžete začít s léčbou – užívejte 30 kapek této tinktury vždy po jídle jeden celý měsíc.

6

 

 

Máta

Zalijte si 1 lžičku máty 100 ml vroucí vody a nechte louhovat 20 minut. Přeceďte, přidejte do toho 100 ml syrovátky a důkladně promíchejte. Hotovo! Nápoj konzumujte 3x denně 30 minut před jídlem po dobu 2 týdnů.

7

Včelí vosk

Lékaři jednohlasně doporučují mast! Vezměte si včelí vosk, propolis a olivový olej v poměru 2: 1: 1 a natírejte tím nohy každé ráno a večer. Výsledek vás mile překvapí!

8

 

 

Populární mastička

Vyrobte si domácí mast smícháním šťávy z aloe vera, cibulové šťávy, ichtyolovej mastičky, Višněvského balzámu, tekutého mýdla, medu a vepřového sádla (bez soli).

Všechny ingredience si smíchejte ve stejném poměru, zahřejte na pánvi a opatrně vymíchejte dohladka. Mastička bude připravena, jakmile se ochladí. Doporučuje se používat 3x denně.

9

Nezapomeňte, že pomáhá jen v případě komplexního léčení krčních žil a proto se o tom poraďte is lékařem.