Dlouho jsem nevěděla, jak odstranit plíseň v koupelně natrvalo. Pak jsem našla něco, co funguje a máte to doma i vy


Plíseň v koupelně může vést ke zdlouhavému a urputnému boji pro každého z nás. Máme pro vás jeden skvělý trik, jak se plísní jednoduše zbavíte.

Zároveň dodáváme, že při tomto triku se nemusíte bát udušení z výparů chemikálií. Je to levné a efektní. Pokud si nevíte rady s plísněmi a nepomáhá už ani tradiční savo, vyzkoušejte toto, možná vám pomůže.

Odstranění plísni vyřešíte za pomoci dvou surovin, které máte téměř vždy doma. Vašimi pomocníky budou pouze dvě levné suroviny: ocet a prací prášek.

vana
takprosto.cc
Smíchejte ocet a prací prášek ve stejném poměru, 1:1. Tuto směs aplikujte na místa, kde se nachází plíseň (vana, sprchový kout, dlaždice). Směs nechte působit alespoň deset minut (klidně i přes noc) a pak jednoduše setřete houbou nebo kartáčem. Výsledek budete vidět ihned!
Vyzkoušejte tento trik a uvidíte, že běžné bělidlo a chemikálie na plíseň ihned vyhodíte. Na hrozný zápach a zdlouhavý proces čištění okamžitě zapomenete.

Doufám, že vám tato rada bude užitečná a její používání si oblíbíte. Odkdy používám tento trik, nevím, co to je mít plíseň v koupelně.