Díky třem ingrediencím budou vaše nehty silnější déle a krásnější. Výsledek je okamžitý


Slavná Coco Chanel řekla, že ruce jsou vizitkou ženy, jejich dobře upravený vzhled je jedním z hlavních cílů něžného pohlaví.

Bohužel, ne každý z nás se může pochlubit dokonalým vzhledem svých rukou. Naštěstí vše se dá napravit a proto se s vámi podělíme o několik triků, které vám pomohou dosáhnout jemné ruce a ideální nehty.

1) Pokud nechcete použít lak nebo jiné chemikálie zatěžující nehty, potřete si je česnekem. Nebojte se, vůně se vypaří hned, jak si umyjete ruce a hlavně, pokud do vody přidáte plátek citronu. Nachází se v něm hodně vitamínu C, který má blahodárné účinky na stav kůžičky kolem nehtů.

nehty1

 

 
2) Chcete, aby vaše nehty rostly rychle a zůstali stále silné? Vždy si po 5-6. dny odlakujte nehty a dopřejte jim odpočinek. Můžete jim udělat i solná lázeň s přídavkem vašich oblíbených éterických olejů – něžnost rukou bude zaručena.

nehty2

 

 
3) Při úklidu či mytí nádobí noste na rukou gumové rukavice na ochranu před negativními vlivy chemických látek nacházejících se v čisticích prostředcích.

nehty3

 

 
4) Připravte si lék, se kterým budou vaše ruce krásné a zdravé během několika minut. Smíchejte 4 polévkové lžíce olivového oleje s 2 stroužky rozmačkaného česneku a pár kapkami citronové šťávy. Pro ultra-rychlý efekt si namočte vatové tampony do této směsi a přiložte na nehty po dobu 30 minut.

nehty4

Proceduru můžete praktikovat i těsně před spánkem během následujících 14 dnů. Opakujte každé 3 měsíce.

Neváhejte a zkuste to i vy! Pomohl vám článek? Nezapomeňte ho sdílet s přáteli na Facebooku.