Díky tomuto zázračnému receptu se mi vyčistila játra, zhubla jsem a obnovily se mi buňky v těle a to vše již za 72 hodin


Čistá krev jde ruku v ruce se zdravými játry. Každý, kdo si už něco s játry zažil, ví, že tento orgán je pro naše zdraví strašně důležitý. Co však vědí všichni, je fakt, že játra si dokážeme „zhuntovat“ za pár let nesprávnou životosprávou. Dnes si ukážeme malý zázrak z domácích lékárniček našich babiček.

jatra vycisteni1

 

 

špatná strava, alkohol a mnoho jiných faktorů ničí buňky naší jater a my si to často uvědomíme až když přijdou problémy, zpravidla po padesátce, v tom horším případě ještě po čtyřicítce. Tento článek nemá za cíl povzbuzovat vás, abyste přestali smažit řízky nebo začali jíst klíčky. Z útrob domácí medicíny jsme vyhrabali starý recept, který používali jako léčivo na všechny možné neduhy spojené s příznaky nezdravé nebo churavějících funkce ještě naše babičky.

Já jsem ho vyzkoušela před pár měsíci. Od té doby jsem z ničeho nic zhubla několik kilo, méně se potím a přestaly se mi lámat nehty. A co je nejlepší ze všeho, cítím se nabitá energií a přestala jsem být chronicky unavená.

Když si tento malý zázrak zkusíte připravit a jeho konzumaci věnujete jistou pravidelnost, zaručeně se budete cítit lépe a přejdou vás nejen zažívací problémy, ale zmizí i množství jiných, zcela běžných každodenních nepříjemností, které vás nejednou trápí i celé měsíce či roky. Tento starý recept na očistu jater je také výbornou prevencí před chorobami kardiovaskulárního systému.
jatra vycisteni2

 

 
Celá věda je v obyčejných rozinkách. Odvar ze sušených rozinek aktivuje biochemické procesy v těle a vyčistí krev a játra od toxinů. Odteď budete sušené ovoce milovat. Na co si však musíte dát pozor je nákup rozinek. Vybírejte co nejtmavší zbarvení a pokud se dá zkuste rozinky v obchodě v balíčku i trochu pomačkat. Nesmí být příliš tvrdé, lépe se uvolní potřebné látky, pokud budou rozinky měkčí.

Na odvar z rozinek budeme potřebovat:

2 šálky vody

 150g rozinek

Příprava:

Odvar je ideální zalít na noc. Získáte dostatečný čas na louhování.

Rozinky důkladně omyjte. Nechte sevřít vodu a vložte do ní promyty rozinky. Vařte ještě alespoň 20 minut. Vodu neceďte, ale pod pokličkou v ní nechte rozinky louhovat celou noc. Ráno si vývar zahřejte a pijte nalačno. Snídaně si dejte nejdříve po půlhodině. Chcete-li účinek ještě zvýšit a máte rádi ovesné vločky, přidejte si z odvaru i do nich a budete mít nejen zdravé a vydatné snídaně, ale vynakládá značné i vaši detoxikační kúru.
jatra vycisteni3

Chcete-li, aby byla očista jater ještě účinnější, můžete v rámci kúry do svého jídelníčku přidat některé z potravin, které také napomáhají zdraví jater. Vybírat si můžete například mezi řepou, mrkví, jablky, zelím, artyčoky, špenátem či švestkami. Při takové kúře je užitečné, pokud omezíte konzumaci masa a mléčných výrobků.

Vyzkoušejte pít odvar z hrozinek alespoň čtyři krát do měsíce – tedy každý týden obětujte kúře jeden den – a uvidíte, že po měsíci se budete cítit lépe.

Náš tip: Z odvaru můžete pít jen vodu, ale stejně se nic nestane pokud sníte i vyvařené rozinky.