Díky tomuto jednoduchému cviku se mi podařilo konečně zhubnout bříško. Cvičení zabírá již po 1 minutě a je opravdu velmi jednoduché


Bez rozdílu na to, jak vypadá naše tělo, měli bychom se hlavně cítit dobře. Je to o našem osobním pocitu. Někdo se dobře cítí, když má postavu vysportovanou, někomu nevadí, když má nějaké to kilo navíc. Přece nás ale docela dost trápí, protože nemáme ploché bříško. Dnes si povíme něco o jednoduchém cviku, který vás zbaví tuku v oblasti břicha. Cvičit stačí jen minutu denně a opravdu to funguje.

cviceni rucnik1

 

 
Už za 14 dní uvidíte první a opravdu viditelné výsledky, což už stojí za řeč, ne? Jednoduché cvičení spočívá v tom, že jakoby kreslíte ležatou osmičku. Pojďme si o tom říct více. Cvičení byste měli provádět po dobu jedné minuty a opakovat ho 2 až 4-krát. Postupně si každý den přidejte nějaké ty sekundy navíc, až se dostanete na čas 2-3 minuty.

Jak na to?

Postavte se rovně, nohy a ramena by měly být ve stejné ose. Do rukou si vezměte ručník a ruce předpažte. Ručník mějte svisle před sebou tak, jak je na obrázku. Aniž jste ručník napínaly, vykreslete kruh nad hlavou a udělejte ležatou osmičku.

cviceni rucnik2

 

 
Pohyb by měl vypadat tak, jak je znázorněno na obrázcích.

cviceni rucnik3

Důležité je, aby byly vaše chodidla pevně na zemi.

cviceni rucnik4

 

 
Na následujícím videu uvidíte, jak se cvik provádí v praxi. Pomůže vám při lepším cvičení a uvidíte, jak na to.

Hodně štěstí při cvičení a věřím, že výsledky se u vás dostaví už za pár dní. Nezapomeňte cvičit pravidelně, změňte stravování a udržujte pravidelný pitný režim. Tento cvik cvičí mnoho žen všude na světě a výsledky jsou opravdu ohromující.