Úvod ZDRAVÍ Cvičení Díky tomuto jednoduchému cviku se mi podařilo konečně zhubnout bříško. Cvičení zabírá...

Díky tomuto jednoduchému cviku se mi podařilo konečně zhubnout bříško. Cvičení zabírá již po 1 minutě a je opravdu velmi jednoduché


Bez rozdílu na to, jak vypadá naše tělo, měli bychom se hlavně cítit dobře. Je to o našem osobním pocitu. Někdo se dobře cítí když má postavu vysportovanou, někomu nevadí, když má nějaké to kilo navíc. Přece jen několik z nás trápí, že nemáme ploché bříško.

Dnes si povíme něco o jednoduchém cviku, který vás zbaví tuku v oblasti břicha. Cvičit stačí jen minutu denně a opravdu to funguje.

cvik-rucnik1

 

 
Už za 14 dní uvidíte první a opravdu viditelné výsledky, což už stojí za řeč, ne? Jednoduché cvičení spočívá v tom, že jakoby kreslíte ležatou osmičku. Pojďme si o tom říct více. Cvičení byste měli provádět po dobu jedné minuty a opakovat ho 2 až 4- krát. Postupně si každý den přidejte nějaké ty sekundy navíc, až se dostanete na čas 2-3 minuty.

Jak na to?

Postavte se rovně, nohy a ramena by měly být ve stejné ose. Do rukou si vezměte ručník a ruce předpažte. Ručník mějte svisle před sebou tak, jak je na obrázku. Aniž jste ručník napínaly, vykreslete kruh nad hlavou a udělejte ležatou osmičku.

cvik-rucnik2

Pohyb by měl vypadat tak, jak je znázorněno na obrázcích.

cvik-rucnik3

 

 
Důležité je, aby byla vaše chodidla pevně na zemi.

cvik-rucnik4

Na následujícím videu uvidíte jak se cvik provádí v praxi. Pomůže vám při lepším cvičení a uvidíte jak na to.

Hodně štěstí při cvičení a věřím, že výsledky se u vás dostaví už za pár dní. Nezapomeňte cvičit pravidelně, změňte stravování a udržujte pravidelný pitný režim. Tento cvik cvičí mnoho žen všude na světě a výsledky jsou opravdu ohromující.
loading...

Kam dál?