Úvod ZDRAVÍ Tělo Díky těmto 6 potravinám se zbavíte veškerého nikotinu v těle za 4...

Díky těmto 6 potravinám se zbavíte veškerého nikotinu v těle za 4 dny


Kouření škodí zdraví – to ví každý. Všichni si to vždycky uvědomujeme, ale jsou mezi námi spousty kuřáků, kteří se tohoto strašáka zdraví nedokáží zbavit.

Nikotin způsobuje totiž rychlý nárůst krevního tlaku a vážné poškození plic.
Navíc i když kouřit úplně přestanete, účinek nikotinu trvá ještě několik let a úplně vyčištění od kouření může trvat i 10 let.
Co pomáhá nejlépe vyloučit Nikotí z vašeho těla? Pouze opravdu zdravá strava.

Těchto 6 potravin vám vyčistí plíce od víceletého kouření!

Brokolice

Je bohatá na vitamín C a B5. Kouření snižuje hladinu vitamínu C v těle. Jezte více brokolice, snížíte tím obsah nikotinu ve vašem organismu.

Pomeranče

Pomerančová šťáva je bohatá na vitamín C. Pravidelná konzumace pomerančů zrychlí váš metabolismus a sníží stres.

Mrkvová šťáva

Pokud kouříte, měli byste vědět, že s každou zapálenou cigaretou zůstane nikotin ve vašem těle po dobu tří dnů. Nikotin poškozuje také kůži. Mrkvová šťáva je dobrá pro pokožku a je bohatá na vitamíny A, C, K a B, které prokazatelně působí na odbourávání nikotinu z těla.

 

 

Špenát

Špenát je jednou z nejzdravějších zelenin, protože nejen že je bohatý na vitamíny, ale obsahuje i velké množství kyseliny listové.

Kiwi

Toto zázračné ovoce vám pomůže eliminovat nikotin z těla. Kiwi je bohatý zdroj vitamínů A, C a E. Při kouření se hladina těchto vitamínů snižuje.

Voda

Kouření tělo dehydratuje. Dle řady vědců můžete přestat kouřit a eliminovat nikotin z těla tím, že budete pít hodně vody.
loading...

Kam dál?