Detoxikační program, který Vám za 7 dní zcela pročistí střeva a kila se rozplynou!


Chcete-li během 5 dní očistit tělo od přebytečné vody a toxinů, zbavit se kil navíc a stále mít dostatek energie, pomohou vám naše doporučení.

Nejdříve si jděte do lékárny koupit pelyněk, hořkou, zázračnou a léčivou bylinu.

1

 

 

Domácí detox

1) Rozemelte si pelyněk v mlýnku na kávu a konzumujte 1 lžičku denně s velkým množstvím vody (nejlépe během přestávek mezi jídly). Proč byste to měli dělat? Pelyněk dráždí nervová zakončení v ústech, stimuluje produkci žaludečních šťáv, proto se jídlo mnohem jednodušší stráví.
Kromě toho je pelyněk známé anthelmintikum, díky kterému se zbavíte žaludečních potíží a střevních parazitů. Pelyněk kompletně pročistí vaše střeva od jakýchkoliv nečistot. A ještě jedno plus – snižuje chuť k jídlu, zejména na sladké.

 

2

2) Začněte den s dvěma sklenicemi vody zředěnými s citronovou šťávou. Pijte ji co nejvíce během těchto 5 dní. Nejlepší nápoj, který usnadní čištění organismu, kromě čisté vody je odvar z jablek a rozinek. Připravte si ho večer následovně – do 2 litrů vody si dejte 2 nařezané jablka i se slupkou a 3 PL rozinek.
Nápoj bude mít specifickou chuť, ale určitě vám bude chutnat! Během dne vypijte 2 litry tohoto nápoje, ale nezapomeňte ani na obyčejnou vodu. Čím více pijete, tím snadněji se vaše tělo zbaví přebytečných tekutin a hromadění škodlivých látek.

3

 

 
3) K snídani – ovesné vločky. Můžete si je připravit s mlékem, vodou nebo jogurtem. Do toho si přidejte čerstvé ovoce (banán, kiwi), ale klidně i to sušené (brusinky).
30 minut po snídani si vypijte čaj bez cukru, nebo výše uvedený nápoj z jablek a rozinek. Káva se nedoporučuje, protože si s ní můžete poškodit játra a ledviny.

4

4) Desátá – trochu sýru a ovoce nebo jogurt a ovoce.
5

 

 
5) Oběd by měl obsahovat syrovou zeleninu: okurky, rajčata, zelí, mrkev či hlávkový salát. Zelenina pomáhá urychlit proces odstraňování toxinů. Také si můžete dopřát vařené kuřecí prsa nebo vejce, filety z tuňáka.
6

6) Svačina – banán, jablko, hrst ořechů. Toto jídlo určitě nevynechávejte, protože vás dokáže zachránit před záchvaty hladu, kdy sníte i to, co nechcete.
7

 

 
7) Polévka k večeři –  Měla by být uvařená z různých druhů zeleniny, ale bez brambor. Může být i kuřecí! Pokud jste ještě nevečeřeli polévku, věřte, že si její výhody hned uvědomíte. Je skvělá, vyživuje a je nízkokalorická. Použijte při přípravě koření jako kurkuma, koriandr, červená paprika a bylinky, protože také vědí důkladně pročistit organismus.
8

 

 
8) Nezapomínejte na to, abyste se při pojídání nespěchali. Také si dopřejte pohyb v podobě chůze, která dokáže odbourat stres, ale netrapte se během těchto 5 dní velkou fyzickou námahou.

9

Pokud budete postupovat podle těchto pokynů a dodržovat jídelníček, máte zaručeno, že zhubnete a napravíte vaše trávení. V krátkodobém horizontu pocítíte pozitivní změny v těle – zlepšení stavu pokožky, lepší spánek i nálada. Nestojí za to vyzkoušet to?