Dejte si před spaním zelné listy na hrudník nebo na nohy a sledujte, co se všechno stane


Zelné listy mají více využití, než tušíte. V léčitelství je lze využít doslova jako magnet, který dokáže z těla vytáhnout různé neduhy. Zelí je zdravá zelenina, která se používá jako surovina do řady jídel. Představíme si další možnost využití, kterou můžete vyzkoušet také.

Otoky způsobené traumaty

Zelné listy jsou efektivní při snižování otoků. Zabalte si do zelných listů ruce nebo nohy, když vás bolí z důvodu otoku.

Stačí je jen v těchto místech zachytit bandážemi. Obklad ze zelných listů je nejúčinnější svou aplikací na noc. Ráno uvidíte, že otok splaskl.

Štítná žláza

Všichni víme, jak je pro nás všechny důležitá štítná žláza. Její hormony pomáhají ke správným metabolickým reakcím a k fungování orgánů v trávicím systému.

Chcete-li obnovit úlohu štítné žlázy, postupujte podle těchto jednoduchých pokynů.

Stačí přiložit zelné listy na krk do míst, kde se nachází štítná žláza. Listy připevněte obvazem nebo šátkem, aby vám na krku držely. Jděte s obvazem spát a tento postup opakujte dalších 10 dní, než se u vás projeví zlepšení.

 

Bolesti hlavy

Někdy bývá bolest hlavy i předzvěstí toho, že máte problém s očima. Příčin je skutečně mnoho a stát za tím může i prostá únava nebo nadměrný stres.

 

Pokračování článku na další straně1
2