Úvod KRÁSA A MÓDA Dámy, pokud si holíte ochlupení, přečtěte si hlavně tohle! Jde o vaše...

Dámy, pokud si holíte ochlupení, přečtěte si hlavně tohle! Jde o vaše zdraví a to máme jenom jedno!


Holení intimních míst patří již k naší běžné hygieně. Přesto ho nelze podceňovat. Jde přece o naše choulostivé místa na těle. Pokud se nám stane, že při něm uděláme chyby, hrozí nám nepříjemnosti.

Jsou to například červené pupeny, bolestivé vrostlé chloupky a někdy i poranění. Chcete se těchto problémů vyvarovat? Pak se zkuste vyhnout následujícím zásadním chybám.

1. Holení protisměru růstu chloupků
Nejčastější chybou je právě holení v nesprávném směru. Toužíte vlastnit zanícené vrostlé chloupky pod kůží a nepříjemnosti s tím spojené? Tak holení protisměru vám je zaručeně způsobí. Pokud tedy nechcete být dobrovolnou trpitelky, holte si intimní partie ve směru růstu ochlupení.

2. Nesprávný čas holení
Jelikož jde o naše citlivá místa, vyhraďte si na odchlupovače proceduru dostatek času. Určitě se to nesnažte zapasovat do ranního shonu. Vhodnější je, pokud se na to podujmete ve večerních hodinách. A nejlépe po teplé koupeli. Chloupky jsou měkčí, poddajnější a pokožka méně podrážděná. Další výhodou je, když přece jen dojde k jejímu podráždění během holení, můžete jít spát bez kalhotek, co vám pomůže pokožku uklidnit. Rovněž i během noci se pleť lépe regeneruje.

Pokračování na další straněPOKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRANĚ