Úvod KRÁSA A MÓDA Dala si kolem očí kurkumu a o 5 dní později se stalo...

Dala si kolem očí kurkumu a o 5 dní později se stalo něco neuvěřitelné!


Kurkuma je neuvěřitelně zdravým kořením běžně používaným v indické kuchyni. Kromě úžasných zdravotních vlastností má svou výraznou, jedinečnou příchuť a charakteristickou barvu. Kvůli svým vlastnostem je používána již tisíciletí a je důležitou součástí čínské a ayurvédské medicíny. Využívá se k léčbě různých onemocnění od bolestí, nachlazení, chřipky až po rakovinu a při dalších závažných zdravotních problémů.

Kurkuma je také velmi účinná proti stárnutí, vhodná při detoxikaci a zánětlivých onemocněních. Je bohatá na vlákninu, důležité živiny jako minerály či vitamíny. Většina zdraví prospěšných vlastností tohoto koření pochází z činorodé látky kurkumin. Podle nejnovějších studií a výsledků je kurkuma bohatá na antioxidanty, má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Kurkuma je netoxická a nemá žádné vedlejší účinky takže je to naprosto bezpečná.

Nabízíme vám některé z nejdůležitějších zdravotních výhod tohoto koření:
kontroluje cukrovku
léčí poranění
tiší bolest
Zlepšuje zdraví a vzhled pokožky
Předchází Alzheimerově chorobě
Podporuje zdravou činnost srdce
zabraňuje artritidě
Pomáhá při trávení
detoxikuje játra
Prevence proti rakovině
Předchází pigmentaci kůže

Na to abyste vyzkoušeli benefity tohoto úžasného koření, zkuste kurkumu použít i ve vaší stravě díky jednoduchým receptům. Jedna žena, která se pokoušela vyřešit svůj problém s tmavými kruhy okolo očí a vyzkoušela už všechny možné produkty na trhu, po čase zjistila, že žádný z nich neposkytuje požadovaný účinek.

Od doby co vyzkoušela kurkumovou kašičku, její tmavé kruhy zmizeli už po prvních 5-ti dnech. Nanesla kašičku, nechala na chvíli působit. Po umytí její tvář zůstala neuvěřitelně omlazená a tmavé kruhy byli viditelně rozjasněné.

 

 
Recept na kašičku:
-smíchejte polovinu kávové lžičky citrónové šťávy, štipku kurkumy, štipku mouky a 1 káv. lžičku rajčatového džusu.
-naneste si kašičku na okolí očí a nechte minimálně 10 minut působit.

Na rozjasnění vaší pleti si můžete smíchat ananasovou šťávu a trochu kurkumy. Takzvané ,,zlaté mléko,, a nebo smoothie z kurkumy je neuvěřitelně zdravá kůra používaná ještě starověkými jogínmi na léčbu různýh zdrav. problémů jako je bolest hlavy, prochlazení, parazitů, vrásek, infekce ledvin a močového měchýře, virusových infekcí, bolestí svalů, průjmu, zápalu, průdušek či artritídy.

Recept na tento zázračný lék:

Ingredience

-polovina čaj. lžičky mleté kurkumy
-1 hrnek mléka
-1 čaj. lžícimedu
-polovinu čajové lžičky extra panenského kokosového oleje
-1/4  čajové lžičky mletého černého koření
-štipka skořice
loading...

Kam dál?