Dala jsem tyto lístky do každého rohu v domě. Neuvěříte, co se pak stalo. Jde o super nápad


Určitě mi dáte za pravdu, že hmyz, šváby a jejich přítomnost doma není úplně příjemná a patří to ke velmi nepěknému překvapení. Tyto milé stvoření, které přežijí asi všechnu pohromu na světě a možná i nás, se vyskytují po celém světě. Švábi dokáží odolat vysokému radioaktivnímu záření a vydrží měsíce bez jídla. Dokáží se živit odpadem a samozřejmě dokáží komunikovat prostřednictvím chemických stop a zjistit, kde se jídlo nachází.

Naštěstí známe opravdu efektivní způsob jak je zlikvidovat. Následující trik je opravdu jednoduchý a bezpečný pro naše děti a zvířata. Je bezpečnější než komerční repelenty, které jsou plné chemikálií.

Zdá se, že bobkové listy jsou jedním z nejúčinnějším způsobem přírodních způsobů, jak odpuzovat šváby. Ve skutečnosti to šváby nedokáže zabít ale její vůně je prostě pro šváby velmi nepříjemná a drží je na uzdě.

Proto byste se měli vyzbrojit bobkovým listem pro dům, kuchyň a zahradu,

tyto listy můžete uchovat na místech, kde uskladňujete potraviny. Stejně jako v kuchyni, zatímco jsou bezpečné a netoxické.

Kromě toho můžete použít čerstvé aleo suché listí. Nicméně, pro dosažení nejlepších výsledků suché listí rozdrtíte a uděláte si tak prášek z bobkového listu. Tímto způsobem listy uvolní silnější zápach.

Vezmete si několik lístků této rostliny a dáte je do rohů vašeho domu. A už doma žádného švába neuvidíte.