Úvod ZDRAVÍ Tělo Co vypovídá tvar zadní partie o vašem zdraví? Neuvěříte

Co vypovídá tvar zadní partie o vašem zdraví? Neuvěříte


Je to část těla, které spousta lidí přikládá velkou váhu. Není to jen místo, na kterém sedíme či na které se kouká. Jeho tvar může prozradit i některé důležité věci a informace, jak je na tom vaše zdraví. Jak jste na tom vy? Koukněte níže!

Hranatý zadek. Připomíná písmeno H – Tuk se vám ukládá na bocích a dělají se vám „madla lásky“. Kvůli tomu váš zadek připomíná čtverec, na pohled je spíše plochý. Tuky na bocích značí, že se stresujete a nemáte nejlepší životosprávu. Díky kardiocvičení a zdravému jídlu to můžete odstranit, ale musíte začít intenzivně.

zad1

 

 

Srdcovitý zadek. Připomíná písmeno A – Tento tvar je velmi žádaný, připomíná srdíčko nebo hrušku. Se symbolem vosího pasu to bývá symbol ženskosti. Při tomto tvaru se tuk ukládá v nejnižší části, ale je potřeba zdravě jíst a hlavně často cvičit, jelikož tento tvar jde naproti ztrátě estrogenu – ztrácí pružnost a pevný tvar. Zkuste třeba dřepy.

zad2

Kulatý zadek. Připomíná písmeno O – Tuk se ukládá rovnoměrně, a půlky vypadají sexy. I tak nezapomeňte na cvičení, zadek bude více pevný!

zad3

 

 

Obrácený zadek. Připomíná písmeno V – Běžný u starších žen, může za to ztráta pružnosti tj. estrogenu. Tuk se více ukládá do břicha. Vyhnout se tvaru V lze, ale pouze intenzivním cvičením a zdravou stravou. Genetiku ale těžko ovlivníte.

zad4

A JAKÝ TVAR MÁTE VY? 

ZDROJ: DECHBEROUCI.CZ
loading...

Kam dál?