Co vidíte na obrázku jako první? Tento optický klam o Vás odhalí něco, co jste nevěděli možná ani vy sami!


Způsob, jakým interpretujeme to, co vidíme a vnímáme, je u každého rozličný a stejně je to i při očních lhát.

Při pohledu na ně vidíme očima věci, které naše podvědomí upoutají více a není to bez příčiny. Podvědomí je silný soupeř, proto bychom ho neměli podceňovat. Zjistěte, co o vás vypovídá tento krátký test na základě toho, co uvidíte na obrázku jako první.

Optický klam nelže

Tento test je zastoupen abstraktním obrazem, který může být vykládán nekonečnými způsoby. Avšak pomůže vám objevit jisté psychologické charakteristiky, které samy o sobě vědět zatím nemusíte, protože je nevnímáte. Podívejte se na následující obrázek. Jaké jsou první dvě zvířata, která vidíte?

Medvěd

Jste rozený vůdce. Když vás lidé poprvé setkají, ihned zjistí, že se tak snadno nevzdáváte a máte vrozený instinkt vyhrávat. Nedáte se snadno oklamat, jste impozantní osobnost, která nemusí sedět všem. Mnozí vám váš charakter závidí, ale bojí se to dát najevo. Měli byste si dávat pozor na upřímnost ve svém okolí.

2-12

Pes

Někdo by si mohl myslet, že jste slabý. Skutečnost je však taková, že jste jen jemný ke každému ve svém okolí. Nedáváte najevo svou sílu, naopak upřednostňujete věrnost a otevřenost. Máte spoustu přátel a právě díky své laskavosti jste pro mnohé oporou a zdrojem vnitřní odvahy. A to je víc, než jen silná slova prezentovány navenek.

Kuřátka

Máte velmi zvláštní cit pro drobnosti. Vidíte i to nejmenší dobro nejen v lidech, ale i ve věcech, v situacích, v zážitcích. Jste sice velký perfekcionista, ale vždy ze sebe dáváte jen to nejlepší. Na oplátku očekáváte totéž i od druhých, proto vás nemusí mít rádi. Tito lidé ale nevidí, že většinu z toho, co děláte, děláte s těmi nejlepšími úmysly.

3-11

 

Pokračování na další straně1
2
3