Co o vaší osobnosti říkají vaše chodidla? Když jsem si udělala tento krátký test, byla jsem překvapená jaký je výstižný


Hodně se mluvilo o čtení z dlaní, o čtení z tvaru nehtů, o čtení z postavení očí. No o vaší osobnosti umí hodně napovědět i vaše chodidla. Není to žádná hloupost, tvar vašich nohou může prozradit mnoho z rysů, které jsou vám blízké a možná si je vůbec neuvědomujete. Těchto 10 typů nohou vás přesvědčí o tom, že každý tvar chodidla cosi o člověku napoví. Tak schválně, platí to i o vás?

římská noha

Tzv. římská noha je nejčastějším typem nohy nebo chodidla. Prsty jsou v poměru k samotnému chodidlu přiměřené velikosti, přičemž palec je největší.

Lidé s tímto typem chodidla mají tendenci být velmi společenští a upřímní.

Často je okolí považuje za charismatických, takže se nebojí být středem společnosti a mnozí z nich jsou podnikatelé, což svědčí o jejich sebevědomí a odvaze.

nohy1

selská noha

Když mají všechny prsty téměř identickou délku, působí jakoby měli obdélníkovou stopu. Od toho je odvozeno i jejich pojmenování, jde o tzv. selské chodidla.

Lidé s tímto typem chodidla mají tendenci být rozhodní a klidní. Podobné vlastnosti se v minulosti připisovaly sedlákům.

Dodnes používáme pojem „zdravý selský rozum“, který označuje rozvážného a rozumného člověka. Majitelé takových chodidel jsou většinou spolehliví a praktičtí.

nohy2

řecká noha

Majitelé takových chodidel jsou známí jako lidé ohně. Charakteristickým rysem takové nohy je rozšíření druhého prstu, který bývá zpravidla delší, než palec. Lidé s řeckým typem nohy mají tendenci být ohniví, nadšení, motivující okolí.

Řecku nohu mívají často umělci a sportovci, čili zástupci kreativity a sportovního ducha. Podobně jako majitelé římské nohy, ani lidé s řeckým chodidlem nemají problém s poutání pozornosti.

nohy3

 

Pokračování článku na další straně1
2
3