Co se stane s vaší tváří když ji umyjete směsí sody a kokosového oleje?


Co je snem každé ženy?
Samozřejmě mít hladkou a vláčnou a dokonalou pokožku. Jak však na to? Použít komerční přípravky, které stojí neskutečně hodně peněz a jsou plné chemikálií? Většina těchto výrobků je obohacených o malé kuličky, které odlupjú odumřelé buňky a zároveň krémová textura vyživuje a vyhlazuje pokožku.
Nabízíme vám levnou, přírodní alternativu, která nahradí všechno, co jste dříve používali na to, aby vaše pokožka byla hedvábně hladká.Tento domácí krém je vyroben pouze z 2 složek, které se pravděpodobně máte iu vás doma. Vše, co potřebujete, je trochu jedlé sody a kokosový olej. Recept je velmi účinný při léčbě akné a problematické pleti.
Jedlá soda je úžasný produkt, používá se například na bělení zubů a léčbu akné. Je totiž je dobrá na vyrovnávání úrovně pH v kůži, a to je důvod, proč je tak účinná pro problematickou pokožku. Kokosový olej je antibakteriální, podporuje hojení a hydratuje.

Jak na to?
Záleží na typu pokožky, pokud vaše kůže drsná a chcete, aby směs působila i jako peeling tak smíchejte ingredience v poměru 1: 1. Pokud máte naopak pleť citlivější tak zvolte poměr 2 díly kokosového oleje ku 1 dílu sody. Po smíchání naneste na obličej a nechte působit pár minut jako masku. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.