Úvod ZDRAVÍ Tělo Co se děje s vaším tělem když jste bez delší dobu bez...

Co se děje s vaším tělem když jste bez delší dobu bez milování?


Přemýšleli jste někdy nad tím, co se děje s vaším, když jste delší dobu bez milování ?

Jestli jsme v partnerském vztahu nebo ne, nedobrovolný celibát neprospívá nikomu, ať už to jsou jen dny nebo dokonce týdny. Dnešní uspěchaná doba nám nechce dovolit se intimně obšťastňovat. Proto jsme si připravili negativní vlivy, které s sebou tento půst přináší.

Jste frustrováni, upjatí a nervózní

Tyto stavy se u vás začnou projevovat mezi třetím a sedmým dnem půstu. I když vám příjde že je všechno v naprostém pořádku, okolí nás vnímá úplně jinak. Dokážeme se rozčílit u maličkostí, cítíme se frustrováni, vybuchnete kvůli každé prkotině.

Pozornost přesouváme jinam

Potlačováním našich potřeb nevede k ničemu pozitivnímu. Čím víc se snažíme samy sebe přesvědčit, že nám s*x, doteky neschází a že ho nepotřebujeme, tím více se budeme soustřeďovat na jiné věci, na zaměstnání nebo naše koníčky. Jenže ani to nám po čase nebude stačit. Potřeba uspokojit naše touhy, zejména ty kariérní, dojde do bodu, kdy nebude zatěžko jít přes mrtvoly, abychom pocítili uznání¨.

 

 
Cítíme se neatraktivní

Již po několika dnech bez milování se můžeme začít cítit neatraktivní, méňecenné, oškliví a v každým budeme hledat konkurenci. Z dříve usměvavé a sebevědomé ženy, se stane zatrpklá dáma. A to přece nechceme, ne?

Nevěra přestane být tabu

Čím déle se s partnerem nemilujete, tím více se odcizujete. Milování se pro vás stane zvykem, který budeme chtít mít co nejdřív za sebou a nějaké zkoušení nových věcí? To je už dávno zapomenuté. A právě v tento moment pro nás noc s někým jiným, pro nás přitažlivým nebude představovat překážku, jako dřív.
loading...

Kam dál?